Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Календар свят

Чи буде вихідний на 8 Березня в Україні у 2021 році

Дізнайтеся, як і скільки українці відпочиватимуть на 8 Березня, і чи не скасують свято в 2021 році

Ольга Козачок Ольга Козачок
12:20, 20 лютого 2021
8 Марта Міжнародний жіночий день
8 Марта Міжнародний жіночий день

Незважаючи на довгі дебати з приводу скасування святкування в Україні Міжнародного жіночого дня 8 Березня, такі зміни не були затверджені на законодавчому рівні. Тож традиційні вихідні на 8 Березня в Україні у 2021 році залишаються без змін.

У листі "Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2021 рік" № 3501-06/219 від 12 серпня 2020 року Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України визначило перелік офіційних державних вихідних днів у 2021 році. У ньому також вказано свято Міжнародний жіночий день.

Читай також
Зустрічати весну: куди поїхати святкувати 8 березня в Європі

Зустрічати весну: куди поїхати святкувати 8 березня в Європі

При цьому у 2021 році українці отримують приємний бонус для святкування Міжнародного жіночого дня. Справа в тому, що офіційний вихідний день 8 Березня в 2021 році випадає на понеділок. А значить, він логічно продовжує попередні вихідні – суботу та неділю. Таким чином, український народ відпочиватиме цілих три дні поспіль – з 6 по 8 березня.

Взагалі раніше вже піднімалася тема скасування святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Так, восени 2017 року у Верховну Раду України був внесений законопроект про скасування вихідних 9 травня і 8 березня.

За пропозицією тодішнього голови Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича слід змінити формат і назву жіночого свята і викреслити його зі списку офіційних вихідних днів в Україні. На його думку, назва Міжнародний жіночий день має бути змінено на День боротьби за права жінок.

Читайте гороскоп на 2021 рік для жінок: всі знаки зодіаку.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь