Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Борис Колесніков підбив політичні підсумки року в Україні

NULL

13:54, 29 грудня 2017

У прямому ефірі інформаційної програми «Сьогодні» з Оленою Кот на телеканалі «Україна» голова опозиційного уряду Борис Колесніков розповів про позитивні та негативні події, які відбулися в 2017 році в Україні, а також прокоментував темпи зростання ВВП.  

За словами Бориса Колєснікова, найбільш позитивною подією в 2017 році стало те, що українці повернулися до своїх родин: «Якщо брати позитивні моменти, то кілька днів тому відбулася найбільш значна подія року, що минає: українці повернулися до своїх родин, своїх дітей. Показували сюжет, як одного хлопця зустрічала дочка, він тисячу днів був в полоні. Тому те, що сталося – це величезна подія».

Але водночас Борис Колєсніков зазначив, що закінчення війни не сталося: «На жаль, головної події, на яку чекали громадяни України, тобто миру та закінчення війни, не відбулося. За тривалістю ми вже близькі до 4-х років, і немає світла в кінці тунелю. Будемо оптимістами і сподіваємося, що все-таки в 2018 році влада досягне миру».

Ще одним гідним моментом голова опозиційного уряду назвав безвізовий режим: «До позитивного ще можна віднести безвізовий режим. Я прогнозував, що 3% українців всього лише скористаються ним, але я був оптимістом, так як виявилося, що всього 2%».

Коментуючи темпи зростання ВВП в Україні, Борис Колєсніков зазначив, що в Україні є все для того, щоб зростання відбувалося на 10% щорічно, тому потрібно лише почати діяти.

«Якщо ми хочемо подвоїти ВВП за 7 років, ми повинні рости на 10% в рік, і в Україні є все для цього. Це реально. Потрібно відновити ринок послуг, перш за все транспортних, потрібно зорієнтуватися на ринку БРІКС, тобто самих швидкозростаючих країн світу. До України немає довіри через корупцію та відсутність судової системи. Усі кроки зрозумілі, залишилося діяти».

Також народний депутат назвав головну помилку чинного президента: «Сьогодні найголовніша помилка президента – це те, що він, людина з бізнесу, дав себе підпорядкувати системі. Він не зламав систему в 2014 році. Але у нього ще більше року. Він цілком може зламати систему і вивести країну на успішний інвестиційний шлях».

Дивіться інформаційну програму «Сьогодні» на офіційному сайті каналу, а також на сайті відеоресурсу oll.tv і на порталі новин segodnya.ua.
 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь