Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Хвороби майбутнього: на що варто звернути увагу вже зараз

13:33, 25 травня 2018

Міжнародна група вчених показала, що при нинішніх тенденціях майже чверть населення Землі в 2045 році буде страждати від ожиріння, а у кожного восьмої людини буде розвиватися цукровий діабет 2-го типу. Результати дослідження були представлені на Європейському конгресі з ожиріння у Відні. 

Дані про темпи поширення ожиріння у всіх країнах світу в 2000-2014 роках були отримані від Всесвітньої організації охорони здоров'я. Населення кожної країни було розподілено за віковими групами, а також категоріями, які характеризують індекс маси тіла. Вчені спрогнозували, як буде змінюватися частка людей в кожній категорії з плином часу, а також розрахували ризик цукрового діабету, який був відкалібрований відповідно до способу життя людини, її харчування і генетичної схильності до захворювання.

Дослідники з'ясували, що частина людей, страждаючих ожирінням, зросте з 14% у 2017 році до 22% в 2045-м. До того часу захворюваність на діабет підвищиться до 11,7%, що посилить навантаження на системи охорони здоров'я по всьому світу. Вчені вважають, що для запобігання поширенню метаболічних недугів захворюваність на ожиріння повинна знижуватися до 10 відсотків до 2045 року.

Пам'ятайте про те, що правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя потрібно не лише для стрункої фігури та красивої шкіри, а й для того, аби уникнути ожиріння.

Читайте також про те, що вчені назвали максимально корисний для організму сік.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь