Онлайн
Подорожі

Без стресу для організму: як підготуватися до походу в гори

До походу в гори варто підготуватися: дізнайтеся, як.

12:21, 2 липня 2019

Похід у гори

фото: pexels

Похід у гори – це чудова можливість провести кілька днів (а може й тиждень) в оточенні дикої природи, відчути себе наодинці зі світом і розслабиться в компанії близьких друзів або рідних. Аби похід у гори приніс тільки позитивні емоції, душевний спокій і умиротворення, очистив розум, варто підготуватися до такої події. І справа тут не в тому, який одяг краще взяти з собою (хоча це теж важливо), а в тому, щоб для тіла така різка зміна середовища не стала шоком і несподіванкою.

Ми говоримо про Вашу фізичну і психологічну підготовку, а збирати рюкзаки і брати квитки будемо в останню чергу.

Читайте також
Куди поїхати на море в Україні: ТОП-5 найкращих курортів

Куди поїхати на море в Україні: ТОП-5 найкращих курортів

Отже, ви вирішили піти в гори. Це чудово! Потрібно розуміти, що ходити в гори – справа чудова, але дуже складна і вимагає хоча б базової фізичної готовності. Ваше тіло повинно звикнути до специфічних навантажень, що дозволить вам насолоджуватися подорожжю, а не крепатурою у всіх м'язах.

Якщо ви раніше не особливо захоплювалися спортом, то варто хоча б за 2 – 3 тижні до походу почати тренуватися. В ідеалі, це потрібно робити за 2 місяці до активностей у горах. Основна мета ваших вправ – підвищити витривалість тіла. Для досягнення цієї мети один із найефективніших способів – це біг.

Дивіться відео про те, як правильно почати бігати з ранку:

Крім бігу, відмінним варіантом стануть присідання, ходьба сходами, випади і прес.

Крім фізичної підготовки, варто приділити належну увагу і психологічній. Потрібно бути готовим до подолання себе, адже в поході однозначно буде важко: ви вийдете зі звичної зони комфорту, будете жити в незвичних умовах, виносити незвичні навантаження. Що б вам там не здавалася, підсвідомість все одно сприймає це як певний стрес. Будуть моменти, коли вам буде здаватися, що ви більше не зробите ні кроку вгору. Але, якщо ви будете до цього готові, то побороти себе буде простіше. Підтримка з боку товаришів теж буде доречною.

Читайте також
Куди поїхати влітку на море в Україні: ТОП-3 найкращих напрямків

Куди поїхати влітку на море в Україні: ТОП-3 найкращих напрямків

Звичайно, це дрібниці, у порівнянні з веселими історіями біля багаття, дивовижними пейзажами, свіжим повітрям і багатьом іншим, але до цього ви ж і так готові.

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь