Онлайн

Білий колір – як на підсвідомому рівні в нас вселяють надію

21:12, 18 листопада 2018

Природа чи міські джунглі, місто чи село, день чи ніч, сонячно чи хмарно, осінь чи зима – навколишні фактори викликають у нас різні асоціації.

Ніч. Лише почувши це слово великий відсоток людей уявить темний колір. День – навпаки. Перше – викличе тривогу. Друге – заспокоєння. Ми несвідомо пов’язуємо кольори, які нас оточують із певними відчуттями та емоціями. Наприклад, чи багато з нас задумувалися над тим, чому в повсякденному житті ми зіштовхуємося саме з тими чи іншими кольорами. Та як ці кольори надалі впливають на нас.

Наприклад, чому медпрацівники у більшості асоціюються із білим кольором форми та на що цей колір програмує пацієнтів?

Згідно із трактуванням психології білого кольору, то він наділений такими позитивними характеристиками як: повнота, самовіддача, відкритість, єдність, легкість, здатність виявляти приховане і хибне. Мабуть, провівши паралелі, стане зрозумілим, чому у пацієнтів виникає довіра до лікарів. Адже не завжди ми йдемо до знайомого фахівця, в професіоналізмі якого впевнені на всі 100%. Бо в більшості випадків ми довіряємо людині в білому саме тому, що це підсвідомий імпульс, реакція на колір.

Звичайно, не все так просто, адже є люди, які бояться лікарів у білих уніформах. Цьому фактору є теж своє пояснення, адже білий колір має не лише позитивні характеристики. Наприклад, до негативних відносять такі як: ізоляція, безплідність, нудьга, манірність, розчарування, відчуженість.

Ці кольори – найбільш елементарна частина програмування людини в суспільстві. Радше це програмування позитивне, ніж навпаки. Утім методи програмування суспільства можуть набирати і жорстоких форм. Чому це відбувається, з якою метою та якими методами. Відповіді на ці та багато інших питань ви зможете знайти 24 листопада о 21.00 на телеканалі "Україна", де відбудеться прем’єра унікального дослідницького проекту "Зомбі-2. Промивка мізків", над створенням якого працювала творча група документалістів – Ілларіон Павлюк, Володимир Рибась та Олег Рогожа. 

Проект "Зомбі-2. Промивка мізків" продемонструє, які основні маніпулятивні прийоми можуть призвести до підсвідомого виконання дій, що виходять за норми моралі, як працюють технології агресивного переконання та як протидіяти їм.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь