Онлайн
Серіали

Втікачі: цікаве з життя Андрія Самініна

У 2016 році Андрію присвоїли звання «заслужений артист України».

Даша Харченко Даша Харченко
12:25, 15 грудня 2020

Скоро телеканал «Україна» представить на суд глядачів прем'єру телесеріалу «Втікачі». Сюжет кінострічки розповідає про сім'ю Гуманних, яка в даний момент переживає непростий період. Батько сімейства Ярослав в минулому успішний художник, нині відчуває творчий застій, його дружина Вікторія повністю віддала себе роботі, син Тимофій ніяк не може влитися в шкільний колектив, а дочка Ліза хоче бути схожою на своїх мажорних подруг. Головну роль сімейства грає український актор Андрій Самінін, тому сьогодні ми вирішили трохи про нього розповісти і зібрали власний ТОП найцікавіших фактів з життя артиста.

Артист з дитинства

Андрій з'явився на світ в 26 квітня 1974 року. Любов до кіно дісталася йому від матері, яка також була досить відомою актрисою театру. А вперше на сцену Андрій вийшов, коли йому не було навіть року від роду, оскільки його мама вийшла на сцену, щоб поклонитися глядачам після вистави разом з малюком на руках.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

& (@samayeva_saminin.andrey_fan)

Початок кар'єри

Ще будучи в старших класах Самінін часто ставив спектаклі разом з однокласниками, а по закінченню школи з першого разу вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенко-Карого.

Робота в театрі

З 1997 Андрій почав брати участь в різних виставах. На його рахунку такі театральні постановки як: «Ромео і Джульєтта», «Три сестри», «Ідеальний чоловік», «Я вам потрібен, панове!» та інші.

У 2009 році артист самостійно написав п'єсу «Граємо Чонкіна» і поставив її при підтримці режисера Олександра Кобзаря.

А в 2016 році Андрію присвоїли звання «заслужений артист України».

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

& (@samayeva_saminin.andrey_fan)

Кіно

Дебют в кіно у актора стався в драмі під назвою «Вітри», сюжет якої оповідає про трьох молодих людей, які шукають своє щастя і любов. А з кінострічки «Як гартувалася сталь» до Андрія прийшла популярність, що дозволило йому розвивати свою кінокар'єру, отримувати досить серйозні пропозиції і брати участь в успішних проектах.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

& (@samayeva_saminin.andrey_fan)

Сім'я

Дружина Андрія за професією також актриса театру і кіно Леся Самаєва. З самого університету вони були разом, а після закінчення навчання влаштувалися працювати в один і той же театр. Але якщо тоді їх відносини носили суто дружній характер, то на зйомках фільму «Як гартувалася сталь» артисти закрутили роман, який переріс в міцний шлюб. Андрій і Леся мають доньку Марію, якій вже виповнилося 18 років.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

& (@samayeva_saminin.andrey_fan)

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь