Онлайн
Серіали

Артем Позняк з’явився в серіалі «Незакрита мішень» у несподіваному образі

Дивіться серіал «Незакрита мішень» з понеділка по четвер о 21:00 на телеканалі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:17, 11 березня 2021

У серіалі «Незакрита мішень», який виходить на телеканалі «Україна» з понеділка по четвер о 21:00, багато яскравих персонажів і неймовірно закручений сюжет. Артем Позняк зіграв у картині дуже характерну роль, але вона сильно відрізняється від його попередніх робіт. Актор запевнив, що глядачам буде цікаво спостерігати за його героєм.

Артем Позняк зізнався на знімальному майданчику каналу «Україна», що здебільшого грає соціальних героїв, про яких мріють багато жінок. Однак у картині «Незакрита мішень» у зірки серіалу абсолютно протилежний герой.

«Зазвичай персонажі, яких я граю, завжди вирішують складні питання, – пояснив актор Артем Позняк, – а в картині «Незакрита мішень» я, навпаки, погіршую всі обставини. Мій герой – наглядач жіночої колонії. Насправді його професія вимагає мужності й витримки, але він не бере на себе відповідальність».

У серіалі «Незакрита мішень» багато проблем доведеться вирішувати саме жінкам, і акторське завдання Артема Позняка – ще більше все погіршити.

«Мій персонаж – це зломлена, певною мірою навіть маленька та немічна людина. Водночас залишається моя харизма, тому ми з режисером намагалися, щоб все було органічно, тобто внутрішні та зовнішні риси зійшлися, – пояснив актор Артем Позняк. – Роль дуже цікава. Такий чоловік – явно не подарунок, а імовірніше, що навпаки».

Під час роботи в серіалі «Незакрита мішень» актор вкотре переконався, що герої нашого часу – жінки, тому що вони несуть на своїх плечах дуже багато проблем.

«Коли настають критичні часи, то жінки виявляються сильнішими за чоловіків, – сказав актор Артем Позняк. – Тому підтвердження – 90-ті роки. Тоді у всіх жителів зруйнованої держави вибили ґрунт з-під ніг. Але поки мужики намагалися стати підприємцями, їхні дружини вже поїхали до Туреччини за джинсами. Тобто жінки швидше знаходять вихід зі скрутного становища, вони миттєво концентруються і починають діяти».

Дивіться прем'єру 24-серійного фільму «Незакрита мішень» з понеділка по четвер о 21:00 на телеканалі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь