Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Арсен Мірзоян розповів, як переживає розлуку з дружиною та донькою

Відколи почалася повномасштабна війна, артист зайнявся волонтерством – возить гуманітарну допомогу та автомобілі на позиції наших військових.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:38, 25 травня 2022

В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», музикант Арсен Мірзоян розповів, як зустрівся з дружиною, співачкою Тонею Матвієнко і 6-річною донькою Ніною після трьох місяців розлуки та які прикраси привіз їм в евакуації.

Відколи розпочалась повномасштабна війна, артист зайнявся волонтерством – возить гуманітарну допомогу й автомобілі до позицій наших військових. Дружина Арсена з їхньою донькою Ніною поки виїхали в Німеччину. Нещодавно чоловік також їздив туди, аби побачитись із сім’єю. Каже, що всю дорогу його переповнювали емоції. Тільки Тоня знала, що він повинен приїхати, доньці вони вирішили нічого не казати, щоб та не засмучувалась, якщо поїздка не вдасться.

«Я рахував кілометри разом з навігатором, намагався себе заспокоювати, щоб не прискорюватись. Пам’ятаю, під’їжджаю до позначки, де вони повинні бути, а де саме шукати – не знаю. Тоня побачила мене з балкона і крикнула: «Арсен». А Ніна почула, звичайно, вибігла, так плакала. Я думав, вона двері в машині зламає. З місяці розлуки – це дуже довго», – зізнався Арсен Мірзоян у розмові з журналістом каналу «Україна».

Дружині й доньці Арсен привіз із Києва дуже особливі речі.

«Ніні хрестик, який купував у Грузії, а Тоні каблучку, з якою освідчувався їй. Вона збиралася поспіхом, я ще думав, як це вона таке могла забути. Потім Тоня згадала, сказала, що там її прикраса. А я відповів, що забрав її», – зазначив артист.

А про безпідставні чутки, нібито творче подружжя розлучається, сам артист дізнався, коли йому почали кидати посилання на ці «новини».

«Мені друзі стали писати: «Що це таке, Арсен, хто тебе так «дуже любить»? Я кажу: не читайте тих радянських газет. Я в принципі не бачив у порядних офіційних ЗМІ таких чуток. То таблоїди, в яких навіть назви непостійні, вони їх щоразу міняють. Таблоїд той самий – вже по почерку видно, тільки назва і аватарка щоразу інша», – відповів музикант в ефірі програми «Зірковий шлях».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь