Онлайн
Музика

«Арифметика кохання»: Jerry Heil винайшла формулу любові у новому синглі

 Співачка виконувала її ще восени 2019-го року, на дебютному концерті #Я_ЯНА.

Даша Харченко Даша Харченко
12:10, 12 лютого 2021

Напередодні Дня святого Валентина Jerry Heil випустила пісню #АРИФМЕТИКА_КОХАННЯ. Цей сингл — перша ластівка з нового міні- альбому співачки «Особисте». EP здивує всіх неочікуваною відвертістю: таку сторону Jerry Heil ще не знав і не бачив ніхто. 

Читай також
Jerry Heil зізналася, що тікала з побачень

Jerry Heil зізналася, що тікала з побачень

Уважні слухачі та прихильники Jerry Heil раніше могли чути #АРИФМЕТИКУ_КОХАННЯ: співачка виконувала її восени 2019-го року, на дебютному концерті #Я_ЯНА. Сьогодні ця пісня виходить у новому звучанні та натякає, чого чекати на альбомі «Особисте». Його назва повною мірою відображає настрій та загальний концепт. Це сім треків особистої тематики, дуже дорогих серцю Jerry Heil. Деякі з них вона написала ще кілька років тому і чекала слушної миті, щоби ними поділитись. 

Яна Шемаєва розповідає, що на написання #АРИФМЕТИКИ_КОХАННЯ її надихнула книга, яку вона так і не прочитала. Їй порадили «Математику любові» — в цій книзі йдеться про теорію, згідно якої можна вирахувати, коли в твоєму житті з’явиться «твоя людина», кохання усього життя. Треба всього лише «пережити» певну кількість побачень та партнерів. За словами Яни, вона спочатку заперечувала таку ідею, але врешті-решт роздуми на цю тему привели до цікавих висновків. І надихнули на створення пісні та певної «формули кохання»: 

Читай також
Гіпершоу «МАСКА»: милий Циклоп здивував танцями на пілоні

Гіпершоу «МАСКА»: милий Циклоп здивував танцями на пілоні

Jerry Heil: «Самі стосунки — ще та арифметика! Балансувати між «бути собою» і дійсно деколи наперед продумати дії, щоб не наламати дрів. І головне: єдине ціле утворюється з двох повноцінних одиниць! В любові 1+1=1.» 

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь