Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Антон Мухарський познайомить кохану з батьками

Події в 100-серійній авантюрній мелодрамі «Співачка» на каналі «Україна» продовжують стрімко розвиватися. Днями виконавець однієї з головних ролей в серіалі Антон Мухарський познайомить кохану з батьками.

15:39, 31 серпня 2016

Події в 100-серійній авантюрній мелодрамі «Співачка» на каналі «Україна» продовжують стрімко розвиватися. Днями виконавець однієї з головних ролей в серіалі Антон Мухарський познайомить кохану з батьками.

За сюжетом трилогії «Співачка» продюсер Гарік Король одного разу зустріне в готелі дівчину, яка назавжди підкорить його серце. Гарік закрутить з нею роман і зробить своїй обраниці вигідну ділову пропозицію, від якого вона не зможе відмовитися.

Виконавець ролі Гаріка Антон Мухарський зізнався, що він, на відміну від свого персонажа, не любить змішувати любовні відносини з діловими.

«Службові романи стають причиною конфліктів, які в підсумку заважають працювати не тільки закоханим, але і їхнім колегам. Саме так відбувається в серіалі «Співачка». Випадкова зустріч Гаріка з молодою вродливою дівчиною в результаті сильно позначилася на робочому ритмі...», — відкрив таємницю Антон Мухарський.

DSC_7186

В одній зі сцен серіалу «Співачка» Антон Мухарський зіграв зразкового сина і завидного нареченого, який, як і годиться, познайомив свою наречену з батьками. Галантний Гарік представив кохану батькам, ролі яких виконали Олена Стефанська і Юрій Висоцький, під час сімейної вечері в дорогому столичному ресторані.

«Роль мами Гаріка досить екстравагантна, незвичайна. Це роль мами, яка намагається «прилаштувати» свого дорослого синочка. Мама, звичайно, ніяк не може звикнути, що син уже виріс», — поділилася виконавиця ролі мами Гарика Олена Стефанська.

Чим закінчиться вечір знайомства обраниці Гаріка з його батьками, побачите в серіалі «Співачка» на каналі «Україна» о 18.00.

Як повідомлялося раніше, зйомки авантюрної мелодрами «Співачка» знаходяться на завершальному етапі.

Сюжет картини наповнений непередбачуваними поворотами в житті героїв, інтригами і любовними трикутниками. На долю головної героїні Наталії Кречет випаде чимало випробувань: дівчину чекають багато неприємностей на шляху до свого щастя. Але Наташа Кречет буде стійкою перед будь-якими сюрпризами долі і продемонструє силу свого духу і фізичну підготовку.

Над створенням серіалу працює команда професіоналів компанії Front Cinema, що входить до складу «Медіа Групи Україна». Автором сценарію картини виступила Тетяна Гнєдаш. Головний режисер авантюрної мелодрами «Співачка» — Дмитро Гольдман, виконавчий продюсер — Саша Ткаченко.

Також в багатосерійному фільмі зіграють такі актори як Павло Вишняков, Олеся Гайова, Лі Берлінська, Віталій Салій, Дар'я Легейда, Андрій Романій, Ірина Дорошенко, Світлана Зеленковская, Костянтин Данилюк, Андрій Мостренко, Микола Боклан, Олена Стефанська.

Дивіться авантюрну мелодраму «Співачка» у будні о 18:00 на телеканалі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь