Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Антон Макарський забороняє дружині худнути

Цієї неділі, 17 березня, в ефір телеканалу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". Одними з героїв випуску стали Антон і Вікторія Макарські. В рамках програми вони поділили відвертими подробицями про своє особисте життя.

11:21, 19 березня 2013
Makarski310Цієї неділі, 17 березня, в ефір телеканалу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". Одними з героїв випуску стали Антон і Вікторія Макарські. В рамках програми вони поділили відвертими подробицями про своє особисте життя.

Актор Антон Макарський на екрані виглядає інтелігентно і благородно. А з шанувальниками та колегами він спілкується підкреслено ввічливо і м'яко. Але, виявляється, що в реальному житті Антон часом проявляє владний характер.

"Антон - він взагалі деспот, він просто деспот. Це такий східний чоловік, що ось його м'якість, інтелігентність на знімальному майданчику, в спілкуванні з глядачами, з людьми - ...? Це абсолютно оманливе. Всі мої короткі сукні викинуті. Нігті? Ні, не фарбуємо. Волосся? Ні, не накручуємо", - поділилася одкровеннями дружина актора, Вікторія Макарська.

Але після того як Макарські нарешті стали батьками (пара більше 13 років не могла мати дітей), Антон став більш поблажливим до дружини: "Це тільки після народження дочки Маші мені дозволяється накручувати волосся і якісь послаблення пішли, як матері. Зараз, коли я худну, дико собі подобаюся... я худну, боже - яка фігура. Але тепер у нас вдома скандал. Значить, спати холодно і ти вся така незграбна. "Невже ти не бачиш, що тобі це не йде? Це кошмарно, будь ласка, видужуй!"

Поява доньки Маші дуже сильно змінила відносини між Антоном і Вікторією. Щасливі батьки зізнаються, що дитина ще більше їх зблизила.

"Через ось це чудо, яке народилося у нас, ми розуміємо набагато краще один одного, набагато глибше. Ми нарешті стали повноцінною, справжньою родиною", - сказав у програмі "Таємниці зірок" Антон Макарський.

На думку Антона і Вікторії, народження дитини - найважливіша подія в їхньому житті. Макарські впевнені: незважаючи на всі складнощі, потрібно вірити і сподіватися: і тоді родина буде міцною і щасливою.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь