Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Антон Лірник: «Своїй дружині я зробив одну з найгірших пропозицій»

Резидент клубу Comedy Club і учасник «Дуету імені Чехова» Антон Лірник дав ексклюзивне інтерв'ю програмі «Відверто з Машею Єфросиніною». Антон розповів про те, як він зробив пропозицію своїй дружині Марині.

16:45, 23 травня 2016

Резидент клубу Comedy Club і учасник «Дуету імені Чехова» Антон Лірник дав ексклюзивне інтерв'ю програмі «Відверто з Машею Єфросиніною». Антон розповів про те, як він зробив пропозицію своїй дружині Марині.

Антон Лірник одружений вже третій, і, як він каже, останній раз:

«Якщо раніше я жартував і говорив, що моя крайня дружина - Марина. То тепер я не соромлюся і кажу, що Марина - моя остання дружина. Я щиро сподіваюся, що ми проживемо з нею до кінця наших днів. Тому що, як мені здається, це та людина, з якою ми точно підходимо один одному», - відверто поділився Антон.

В ефірі каналу «Україна» Лірник розповів, як він зробив пропозицію руки і серця його коханій.

«Мені здається, що я зробив одну з найгірших пропозицій. Я думаю, що інша людина могла б, напевно, отримати по голові за таку форму пропозиції руки і серця», - зізнався шоумен.

За словами Антона, заручини мали відбутися в Лондоні на колесі огляду:

«Ми мріяли потрапити на колесо огляду, яке вважається одним з найвищих в світі - прекрасне, романтичне місце. Одна з кабінок в ньому червоного кольору спеціально для закоханих. І ось, ми проїхали коло, я вручив Марині квіти, і ми покинули атракціон. В її очах було видно, яка вона розчарована».

Річ у тім, що протягом усього часу проведеного на атракціоні в кабінці поруч з Антоном і Мариною стояла стороння людина.

«Ця кабінка для двох закоханих, але ніхто не попередив, що з вами разом поїде офіціантка-адміністратор, яка стоїть поруч і робить вигляд, що її немає. І неможливо зробити зізнання в коханні, коли поряд стоїть невисока пухкенька жінка. Це жахливо незручно. Я ж не міг підійти і сказати «Ви не могли б відвернутися або сховатися за диван?». Це все зіпсувало, і я розумів, що не тут і не зараз».

На щастя, Антон все ж знайшов підходяще місце в той вечір і заручини, все-таки, відбулися:

«Через 50 метрів від колеса огляду ми побачили дуже красиву карусель. Ми почали кататися. Саме в той момент я дістав обручку і сказав... «Сподіваюся, ти будеш моєю дружиною». Вона почала сміятися і плакати одночасно. Ми зійшли з каруселі. Вона тут же подзвонила мамі і сказала: «Так! Він, нарешті, це зробив». Але я думаю, що від колеса огляду до каруселі, було найстрашніше, що було в її житті (сміється)».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь