Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Антон Лірник: «Ми спробуємо знову запустити «Дует імені Чехова»

У програмі «Відверто з Машею Єфросыніною» актор і шоумен Антон Лірник розповів про те, чому популярний гумористичний «Дует імені Чехова» призупинив свою роботу.

16:35, 25 травня 2016

У програмі «Відверто з Машею Єфросініною» актор і шоумен Антон Лірник розповів про те, чому популярний гумористичний «Дует імені Чехова» призупинив свою роботу.

«Дует імені Чехова» в 2006 році став одним із засновників українського Comedy Club.

«Андрій Молочний набрав мене і сказав: «Антоне, ось є така ідея». Ми зібралися як авторський колектив і почали писати. Потім з цього народився «Камеді Клаб Україна», де і з'явився «Дует імені Чехова», - прокоментував Антон Лірник.

У відвертій розмові з Машею Єфросініною шоумен зізнався, що під час роботи в дуеті нерідко виникали труднощі, які були пов'язані з конкуренцією і амбіціями акторів.

«У таких відносинах найскладніше - це не вийти за рамки своєї позиції, щоб не заступити на територію колеги. У Андрія було менше часу і сил на те, щоб займатися Дуетом, в зв'язку з його участю в інших проектах. Ми менше спілкувалися, рідше виступали. Але такі моменти ми проговорювали. У нас за все наше життя було 6-7 серйозних розмов, коли ми відверто висловлювали один одному всі наші образи. Ми сідали в купе, брали пляшку, і не виходили з нього годин 30... поки все не вирішимо».

Однак зараз робота колективу тимчасово припинена. За словами Антона, прийшов час зробити паузу:

«Це було природним ходом подій. Я почав займатися своєю справою, Андрій занурився в свої проекти. При цьому нам вдалося зберегти прекрасні відносини. Зараз ми іноді зустрічаємося і обговорюємо, в якому ключі зараз зможемо співпрацювати. Це вже усвідомлене рішення повернутися і знову запустити «Дует імені Чехова».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь