Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Були думки розписатися під час війни»: Анна Різатдінова розкрила таємницю особистого життя

Війна застала Анну Різатдінову за межами України. Вона зізнається – цей час для неї дуже непростий, адже в Україні залишився її коханий чоловік.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:59, 14 червня 2022

Художня гімнастка Ганна Різатдінова дала ексклюзивне інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» каналу «Україна», яка виходить у будні в ефірі «Індиго TV». Українська чемпіонка розповіла про вимушену розлуку з коханим і розкрила подробиці нового кохання, історія якого розпочалась рік тому.

Війна застала Ганну Різатдінову за межами України. Гімнастка якраз вирушила до Європи з майстер-класами. На якийсь час чемпіонка все ж повернулась додому, забрала сина, побачила невтішні реалії життя в рідній країні та виїхала до родичів у Болгарію. Зірка зізнається – цей час є для неї надважким, адже в Україні залишився її коханий чоловік.

«Я багато плакала і дуже переживала. Розумієте, я довго чекала своє особисте щастя, і ось воно нарешті є, але мій хлопець залишився в Україні. Його обов’язок допомагати ЗСУ. Розрив з ним мені дався дуже важко, мій психологічний стан дуже пригнічений, як і більшості жінок, які переживають подібну ситуацію», – поділилась художня гімнастка Ганна Різатдінова з журналістами каналу «Україна».

Зірка українського спорту зізнається – нове кохання прийшло до неї неочікувано. Це сталось рік тому.

«Ми почали спілкуватись у соціальних мережах. Він мені написав, а потім допомагав відкривати академію. Все почалося зі спілкування про роботу, але вже після першої зустрічі я зрозуміла, що це він. Подзвонила мамі і сказала, що знайшла свого чоловіка. Вона ще здивувалась, як таке можливо після першої зустрічі, це навіть не побачення було», – розповіла гімнастка.

Ім’я та род діяльності свого обранця Ганна поки не розголошує. Вважає, що поки війна – це не на часі.

«Все закінчиться, ми повернемось, і тоді, я думаю, буде справжнє українське весілля. Я дуже цього хочу, але після перемоги, – коментує Різатдінова в ефірі «Зіркового шляху». – Пропозицію мені поки не зробили. Ми такі діячі… багато планів. Але під час війни вже були думки розписатись в Україні. Але це поки тільки думки».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь