Онлайн
Зірки

Анна Панова: «У моїй родині немає поділу на жіночу і чоловічу роботу»

Ведуча розповіла, як розподілені домашні обов'язки в її родині.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:11, 9 червня 2021

Відома ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Анна Панова, яка нещодавно відсвяткувала третю річницю весілля з чоловіком Олександром, розповіла, як розподілені домашні обов'язки в її сім’ї.

Телеведуча поділилася, що в її родині немає поділу на «жіночу» і «чоловічу» роботу. Чоловік Олександр не тільки бере активну участь у вихованні їх однорічної доньки Мілани, а й без докорів допомагає в домашніх справах.

«Ми з Олександром по черзі гримимо духовкою, закидаємо речі в пралку і ходимо за покупками. Причому без напружень, не домовляючись і не ділячи обов'язки», - розповіла Анна.

У своєму пості до Міжнародного дня домогосподарки і домогосподаря, Анна Панова зазначила, що робота вдома - складна і несправедлива, адже за цю працю, як правило, не платять, та й часто не оцінюють, як слід:

«Дехто вважає, що сидіння вдома - рівносильно відпустці. Деякі чоловіки дивуються, прийшовши ввечері з офісу: чого це дружина втомилася? Подумаєш, прасування, готування, прибирання і прогулянка з дітьми! Курорт, та й годі. Але ж якби праця домогосподарки оплачувалася справедливо, вийшло б приблизно 100 гривень на годину. Тобто, 20 і більше тисяч в місяць. Це та сума, яку ми заплатили б сторонній людині за аналогічний набір послуг».

Анна підкреслила, що її тішить сучасна тенденція гендерної рівності та що чоловіки також можуть виконувати роль «домогосподаря».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь