Онлайн

Анна Панова повернулася до занять з балету

Телеведуча нещодавно відновила тренування після декретної відпустки.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:06, 3 серпня 2021

Популярна телеведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Анна Панова нещодавно відновила тренування з балету після декретної перерви.

Уроки танцю, на які вона вперше пішла за компанію з подругою, пригадує телеведуча, стали для неї справжнім ковтком свіжого повітря. «Це фітнес і мистецтво водночас: чудово підтягуються м’язи, а душа співає під класичну музику», – каже зірка.

Хореографія – це також про витривалість та роботу над собою. Телеведуча зазначає, що це тільки здається, що кружляти в граційних па – просто. Насправді, щоб цьому навчитися потрібно багато працювати зі своїм тілом. І аматору важче вийти на рівень професіонала і вправно крутити 33 фуете.

«У мене значно гірша розтяжка та виворіт стоп, ніж у балерин. Проте одного дня я теж встала на пуанти. До сцени Оперного мені неймовірно далеко, але для мене особисто – це неабиякий успіх», – зазначила Анна Панова.

Після декрету деякі вправи, зізнається телеведуча їй робити важкувато: піднімати ноги у гранд батмані та якісно сідати в пліє. Але вона пообіцяла собі невдовзі повернутися у балетну форму. А коли донечка підросте, Анна Панова сподівається, що та розділить її захоплення, і вони танцюватимуть разом.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь