Онлайн

Анна Панова: «Чоловік має бути захисником і ніжним батьком для своєї дитини»

Олександр з любов’ю та турботою ставиться до Анни, активно бере участь у вихованні донечки, а також від початку до кінця був присутнім під час пологів дружини.

Марія Синицька Марія Синицька
12:30, 15 жовтня 2020

Відома ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Анна Панова в спеціальній рубриці «Смачний ексклюзив» з Марією Мельник вВідома ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Анна Панова в спеціальній рубриці «Смачний ексклюзив» з Марією Мельник в «Ранку з Україною» поділилася секретом своєї стрункої фігури та розповіла, за яким головним критерієм обирала майбутнього чоловіка.

Під час приготування улюбленого десерту її чоловіка – чізкейка, Анна Панова зізналась - щоб бути в чудовій формі вона кожен ранок починає з йоги, а чоловік дає їй таку можливість:

«Йогою я намагаюсь займатись о 9-10 ранку. Мій чоловік в цей час, якщо не їде в офіс проводить нараду онлайн зі своїм колективом, а я йому даю малу. Вона добре поводиться, слухає дорослі розмови, він може провести свою нараду онлайн, а я в цей час займаюсь йогою так само онлайн», - розказала Анна Панова.

Ведуча новин «Сьогодні» незадовго після народження доньки Мілани повернулась до роботи. Анна зізналась, що для неї це було досить складно, тому що після пологів вона не дуже добре себе почувала:

«По-перше, зайва вага, а мені треба було влізти в ефірні сукні. По-друге, у мене щось сталося зі спиною. Тому я якось кульгала чи з ногами щось сталося. Але за один-два тижні виходу в ефір я вже зібралася до купи».

А щодо емоційного стану, то за словами ведучої, післяпологова депресія її, на щастя, оминула. Лише стрес у перші тижні після пологів.

«Звичайно, жінка після пологів перебуває в стресі. Я перші кілька тижнів просто не спала. На нервовому ґрунті. Тому що я хотіла подивитися на дитину - не могла відключитися», - зазначила телеведуча.

Анна Панова народила первістка у сорок років. Як вона розповіла Марії Мельник, до цього просто не було поруч чоловіка, якого вона бачила батьком для майбутньої дитини:

«Я от зараз розумію, що жінка несвідомо обирає не стільки чоловіка для себе, скільки дійсно батька для власної дитини. Тобто це має бути людина-стіна, яка здатна тебе захистити, але це водночас має бути людина, яка здатна бути ніжним батьком».

Саме таким виявився Олександр, з яким Анна Панова познайомилась декілька років тому у жовтні. Він з любов’ю та турботою ставиться до Анни, активно бере участь у вихованні донечки, а також від початку до кінця був присутнім під час пологів дружини.

«Він був зі мною від початку і до народження маленької. Він перерізав пуповину. Саме в цей момент чоловік і потрібний. Він має бачити як народжується його дитина», - поділилась ведуча.

Читай також
Ведуча Анна Панова зізналася, що планує вакцинуватися від грипу

Ведуча Анна Панова зізналася, що планує вакцинуватися від грипу

Анна Панова зворушливо розповіла, як зароджувалася їх з чоловіком love story

Анна Панова зворушливо розповіла, як зароджувалася їх з чоловіком love story

Поки що Аня з Олександром не планують для Мілани братика чи сестричку. Та телеведуча не унеможливлює те, що це лише питання часу. І може, вже незабаром Анна готуватиме свій фірмовий чізкейк для великої родини.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь