Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Анна Кошмал виконає головну роль у серіалі «Не зарікайся»

Цієї осені канал «Україна» приступив до зйомок основних сцен 100-серійної мелодрами власного виробництва «Не зарікайся». Одну з головних ролей у серіалі виконає популярна українська актриса Анна Кошмал.

13:14, 16 листопада 2015

Цієї осені канал «Україна» приступив до зйомок основних сцен 100-серійної мелодрами власного виробництва «Не зарікайся». Одну з головних ролей у серіалі виконає популярна українська актриса Анна Кошмал.

В основі сюжету картини «Не зарікайся» лежить історія Людмили Поліщук, яку засудили до 15 років позбавлення волі. Весь час в ув'язненні Людмила живе в очікуванні зустрічі зі своєю донькою, роль якої виконає Анна Кошмал.  

«Моя героїня Світлана дуже світла і наївна дівчинка з правильними моральними принципами. Їй всього 16 років, але вже в такому юному віці їй доведеться пережити дуже багато чого: перше кохання та усвідомлення, що її світ не такий, яким вона завжди собі його уявляла», — розповіла про свого персонажа актриса.

Виробництво серіалу здійснює команда Front Cinema, що входить до складу Медіа Групи Україна. Режисер-постановник картини — Сергій Кравець, виконавчий продюсер — Саша Ткаченко.

«Дуже приємно здивована тим, як організована робота на знімальному майданчику. Будь-який актор підтвердить, що 100-серійка — це дуже складний формат для реалізації, тому правильно організувати роботу всіх знімальних груп дуже важливо. На майданчику я зустріла багатьох людей, з якими працювала кілька років тому, тож мені було простіше звикнути, адже ми працюємо в шаленому ритмі. З деякими режисерами працюю вперше, але кожен з них намагається отримати від акторів максимум, щоб у підсумку вийшов хороший матеріал», — поділилася враженнями про роботу на знімальному майданчику Анна Кошмал.

Історія 100-серійної картини «Не зарікайся» відбувається на тлі реальних подій на Південному Сході країни за останні кілька років.

Прем'єра картини «Не зарікайся» на телеканалі «Україна» запланована на початок 2016 року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь