Онлайн
Зірки

Анджеліна Джолі закликала захистити дітей від домашнього насильства: «Це відбувається, і в розвинених країнах, і в таборі для біженців»

Актриса нагадує, що те, що відбувається в сім'ях набагато страшніше економічних наслідків пандемії.

11:15, 14 квітня 2020

Голлівудська актриса і посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі не залишилася осторонь від подій, що відбуваються в світі і закликала світову спільноту захистити дітей від жорстокого поводження в родинах.

У своїй колонці для Time знаменитість нагадала, що під час пандемії і спровокованого нею карантину, частішають випадки жорстокого поводження з дітьми.

"Економічні наслідки COVID-19 швидкі і безжальні. Результатами локдаунів і наказів залишатися вдома стає втрата роботи і економічна невпевненість, збільшення стресу, напруги і невизначеності для багатьох сімей. Нам відомо, що стрес вдома збільшує ризик домашнього насильства, незалежно від того, відбувається це в умовах розвиненої економіки або в таборі для біженців", - підкреслила актриса.

Джолі також зазначила, що під час ізоляції багато жертв насильства просто не можуть заявити про нього, оскільки обмежені в спілкуванні. "Карантин також означає, що менша кількість дорослих може бачити їх сітуацію. У випадках жорстокого поводження з дітьмі служби захисту дітей найчастіше залучаються третіми особами, такими як вчителі, консультанти, координатори і тренери", - написала вона.

Актриса закликала всіх, хто може здогадуватися про жорстоке поводження в сім'ях знайомих не залишатися осторонь. "Телефонуйте сім'ї або друзям, особливо тим, де у нас можуть бути побоювання, що хтось вразливий. Ми можемо вчитися розпізнавати ознаки стресу і домашнього насильства і знати, на що звертати увагу і як серйозно ставитися до них".

Нагадаэмо, що за перші чотири тижні карантину в Україні, з 12 березня по 7 квітня, в правоохоронні органи надійшло 42 тисячі повідомлень про домашнє насильство. В середньому по 1,5 тисячі скарг на добу. Про це повідомляють в Національній поліції України.

Гострій темі домашнього насильства присвячений новий серіал  «Відважні» на каналі «Україна». У центрі сюжету спеціальний відділ поліції по боротьбі з домашнім насильством. Перед співробітницями відділу стоїть завдання захистити слабких, домогтися покарання для винних і відновити справедливість.

Дивіться сюжет про серіал  «Відважні» на каналі «Україна»:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь