Онлайн
Спорт

Андрій Шевченко: «Команда боролася до кінця»

Головний тренер збірної України прокоментував поразку команди в матчі проти Австрії.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:54, 22 червня 2021

Після поєдинку групового етапу (в прямому ефірі транслював канал «Україна») на Євро-2020 між національними збірними України та Австрії, який закінчився перемогою Австрії з рахунком 1:0, головний тренер збірної України Андрій Шевченко дав післяматчеву прес-конференцію.

«Нам завжди важко грати на такому рівні, в такому стислому періоді, програвали багато індивідуальних дуелей, було багато помилок. Але справа не в епізоді, ми говоримо про всім матчі. Фізично було складно, ми спізнювалися, команда не була готова. Незважаючи на це, команда боролася до кінця, намагалася знаходити моменти, команда не опустила руки і продовжувала вірити», - каже Андрій Шевченко.

За словами тренера, це був поганий матч для команди, було важко фізично, хоча в другому таймі були спроби, шанс все змінити. Але, якщо взяти в цілому турнір, впевнений Шевченко, у всіх команд були погані ігри. Українці просто не витримала цього ритму.

«Було два різні тайми, билися на кожній дільниці, мали шанс, щоб зрівняти рахунок», - прокоментував гру футболіст збірної Микола Шапаренко.

Матч проти Австрії наша збірна провела в Бухаресті.

Нагадаємо, раніше «синьо-жовті» почали свій шлях на Євро-2020 грою проти збірної Нідерландів. Українці поступилися супернику з рахунком 3: 2. Минулого тижня підопічні Андрія Шевченка здобули перемогу над збірною Північної Македонії з рахунком 2: 1.

Канал «Україна» - офіційний транслятор матчів ЄВРО-2020 на 2021 рік!
Всі матчі Євро-2020 дивіться ексклюзивно на OLL.TV.