Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Андрій Хлівнюк розповів, чи зміниться його творчість після війни

Лідер гурту «Бумбокс» розповів, що довго не зможе їздити з концертами Україною, як це було раніше.

Олександра Красновська Олександра Красновська
10:15, 17 червня 2022

Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповів, що довго не зможе концертувати в Україні, як це було раніше.

Зараз Андрій Хливнюк перебуває у лавах ЗСУ. Музикант розповів, що у своєму підрозділі має позивний «Бумбокс». Артист не думає, що після війни стиль його музики набуде великих змін.

«Може, важчою ще трошки стане музика. У плані перевантажень гітарних. Я люблю такий драйв. Я не потребую ще більшої металевості. Якщо захочеться – вона буде. Ні – ні. Не було в тому світі чогось, що я собі не міг дозволити. Були незалежним гуртом. Ми могли собі дозволити все, що хочемо, грати, записуватись і таке інше. Ми не були залежні від медіа. Тому жодних проблем. Наново доведеться вибудовувати логістику. Ми дуже довго ще, на жаль, не зможемо в цій країні концертувати так, як нам би хотілося. Всі ми, я маю на увазі і колег своїх. Я хотів би певний час попрацювати на допомогу іншим.  Дуже багато зруйнованих речей, зруйнованих людей, зруйнованих доль, і вся медіа-спільнота, всі ті, кому вистачає на ковбасу і хліб, сподіваюсь, спрямують свої прибутки на те, щоб привести це все до ладу», - говорить артист журналістам каналу «Україна».

Музикант вважає, що відомі особистості зараз мають активно брати участь у волонтерській діяльності.

«Поки  ми маємо таку підтримку світову, перш за все медійні обличчя повинні спрямувати цю допомогу, кошти, зусилля на те, щоб допомогти іншим людям. Це дуже важливо. Хтось стидається, що камеру з собою везе в лікарню, когось лають за те, що він приїхав з фотокореспондентом на передову. Друзі, це не має значення, якщо цей матеріал допоможе збільшити дохід, врятувати чиїсь життя – це потрібно робити. Нехай. Хто там потім, яку зірку вхопить, хто які має політичні амбіції – зараз це неважливо. Це просто треба робити і все», - поділився лідер гурту «Бумбокс».

Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь