Онлайн
Серіали

Андрій Федінчик пояснив, чи подобаються чоловікам великі губи у дівчат

Дивіться з 25 жовтня о 21:00 серіал «Місце під сонцем» на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:04, 23 жовтня 2021

На каналі «Україна» 25 жовтня о 21:00 відбудеться прем'єра гостросюжетної мелодрами «Місце під сонцем». Андрій Федінчик зіграв у 16-серійному серіалі банкіра та розповів, чому проти пластичних операцій.

Губи, груди, ніс, вилиці... Сьогодні дівчата і жінки можуть дозволити собі переробити все, що їх не влаштовує. Багато хто навіть робить декілька операцій, а потім планує черговий візит до пластичного хірурга.

Не секрет, що Наталка Денисенко – дружина актора Андрій Федінчика – не раз писала, що її чоловік проти пластики. Але ж актрисам дуже важливо завжди залишатися привабливими. Однак зірка серіалу «Місце під сонцем» як і раніше не дозволяє Наталці звертатися до послуг пластичних хірургів.

«Мені незрозуміло, чому такий бум з приводу великих губ? – сказав Андрій Федінчик. – Невже жінки не бачать, що 90% чоловікам не подобається пластика на обличчі? І це правда».

За словами актора, якщо поглянути на зірок Голлівуду, то після пластики у багатьох із них обличчя виглядає не дуже привабливо.

«Я дивлюся на наших мам, вони вже у віці, але їхні зморшки однаково приємні», – пояснив зірка серіалу «Місце під сонцем».

Актор сказав, що приймає хірургічне втручання тільки в тому випадку, коли у людини дійсно фізіологічні проблеми із зовнішністю, тому пластика допоможе вирішити якісь естетичні проблеми.

«Тоді ніяких питань – варто звернутися до професіонала і, дай боже, щоб все вийшло, – сказав Андрій Федінчик. – Але коли у людини приємна зовнішність, я не розумію, навіщо йти до пластичного хірурга».

Дивіться з 25 жовтня о 21:00 серіал «Місце під сонцем» на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь