Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Андрій Дебрін: в «Реальній містиці» та в житті

У шоу «Реальна містика» Андрій Дебрін грає керівника групи експертів

16:00, 10 вересня 2020

14 вересня стартує новий сезон головного містичного шоу України «Реальна містика». Дізнайтеся більше про ведучого проєкту Андрія Дебріна – який він у житті та в «Реальній містиці».

Раніше ми розповідали про те, чи ревнує Андрія Дебріна його дружина.

Основні відомості про Андрія Дебріна

Андрій Дебрін народився 1973 року в Івано-Франківську, а навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Талановитий актор зіграв у більш як 50 фільмах і серіалах, серед яких «Колишня» (2007), «По закону» (2009–2010), «Бомба» (2013), «Впізнай мене, якщо зможеш» (2014), «Провідниця» (2016) тощо.

иУ шоу «Реальна містика» Андрій Дебрін грає керівника групи експертів, які допомагають звичайним людям розв’язати незвичайні проблеми, пов’язані з привидами, НЛО, гепатогенними зонами тощо.

Хто такий Андрій Дебрін у реальному житті

У житті поза екраном Андрій Дебрін – люблячий чоловік і батько. Разом з дружиною Олесею виховує трьох синів: Романа, Дмитра й Іллю. Зірка зізнається, що з дітьми буває як суворим, так і м’яким, але всі його дії скеровані на те, щоб виростити гідних людей.

Чи поєднує Андрій Дебрін свої образи в «Реальній містиці» та в житті

Андрій Дебрін розділяє свій образ у «Реальній містиці» та свою сутність у житті. Він вважає, що його дітям неймовірно пощастило з тим, що мають звичайного тата, який ганяє з ними у футбол, грає в теніс, водить на концерти тощо.

INSTAGRAM (@debrin_andrii_actor)

 

Містика в житті Андрія Дебріна

Одного разу в житті Андрія Дебріна стався містичний випадок. Коли актор ще працював у театрі, йому припала до душі роль, яку вже забрав його колега. Згодом Дебріну наснився той самий актор і сказав: «Андрію, давай!». Вранці Андрій приїхав до театру, де дізнався, що його колега травмував ногу, а керівництво вже шукало заміну. Дебріна швидко ввели в спектакль – і вже ввечері відбулася прем’єра.

Нагадуємо про те, як Андрій Дебрін поділився своїм досвідом у вихованні дітей.

Дивіться відео про те, як приготувати плов за рецептом Андрія Дебріна:

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь