Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Анатолій Анатоліч розповів, як ставиться до хейту

Анатолій Анатоліч провів майже місяць в Україні, перш ніж із сім'єю вирішив їхати за кордон. Ведучого стали критикувати у соцмережі за це. Шоумен розповів, що все зробив легально.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:41, 27 травня 2022

Ведучий програми «Ранок з Україною» Анатолій Анатоліч в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповів, як спілкується з хейтерами.

Анатолій Анатоліч провів майже місяць в Україні перед тим, як з родиною ухвалив рішення їхати за кордон. Ведучого почали критикувати у соцмережі за це. Шоумен розповів, що все зробив легально.

«Я розумію позицію, мені писав маленький відсоток людей, але такі були, я з усіма буду про це говорити. Писали: «Як ви виїхали?», «Як ви втекли». Я пишу, що я батько трьох дітей, я це зробив офіційно. Звичайно, я б не дозволив собі, якби не було змоги їхати офіційно, я б не поїхав підробляти якісь довідки чи все таке інше. Якщо людям спокійніше, що можливо я б знаходився в цей час на Заході України і те ж робив, що і зараз –  це їхня позиція», - говорить Анатолій Анатоліч журналістам каналу «Україна».

Дружина ведучого, Юла, наголошує, їй важливо, щоб чоловік був поряд з родиною, особливо у незнайомій країні. За словами жінки, їхали закордон з родичами двома машинами. До того ж Анатолій Анатоліч знає англійську, без знання якої закордоном непросто. Зараз родина у Франції.

«Ми не приїхали через 3 дні після війни, ми це все пережили на собі, пережили страх дітей. Ми зважували декілька тижнів крок від’їзду. І коли ми сюди приїхали, навпаки трошки видихнули, бо в нас діти пішли до школи, побачили, що Аліса перестала плакати. А так вона ще досі боїться в туалет сама ходити. І це був крок не біженця, не то що ми залишаємо країну. Ми зробили так, як на той момент повинно було скластися. Тут ми допомагаємо, як можемо. Ми з доньками ходимо на всі мітинги, навіть влаштували одиночний пікет. Дівчата в школі розказують про Україну. Нам потрібно було їхати 3,5 тисячі км. І я сама просто би не змогла здолати цей проміжок, бо в мене маленька дитина, вона не зможе висидіти, і Аліса з Лолою з нею не впораються. Ми дуже довго зважувалися, чи нам їхати сім’єю без чоловіка чи з чоловіком», - говорить дружина ведучого програми «Ранок з Україною».

Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь