Онлайн
Зірки

Анатолій Анатоліч розповів, кому присвячені його татуювання

Ведучий «Ранку з Україною» Анатолій Анатоліч зробив нове тату в вигляді астронавта, присвячене поповненню в родині.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:38, 7 жовтня 2021

Ведучий «Ранку з Україною» Анатолій Анатоліч розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, кому присвятив своє нещодавнє татуювання.

Ведучий «Ранку з Україною» Анатолій Анатоліч зробив нове тату у вигляді астронавта, присвячене поповненню у родині.

«Початок нового життя, це для мене як політ у космос, як старт чогось великого, масштабного. Ім’я Ніл – все-таки Ніл Армстронг першим був на Місяці, тому, можливо, мій син стане астронавтом у майбутньому. Тому для мене ця тема космічна дуже близька», - поділився із журналістами каналу «Україна» шоумен.

У ведучого чимало татуювань на честь визначних людей та подій його життя.

«Телевізор - перше тату, тому що я працюю на телебаченні. Маленький принц Екзюпері, до речі, одне з найпопулярніших тату, за кордоном всі звертають увагу. І ось ведмедик, і напис Київ. У дорослому віці це почалося. Мені було не 18 років навіть, а 26, здається, - говорить ведучий «Ранку з Україною» Анатолій Анатоліч, і додає, що своїм донькам поки не дозволяє робити татуювання, - їм подобаються татуювання, але вони роблять тимчасові. Звичайно, тату можна робити тільки, коли ти повнолітня людина, і коли усвідомлюєш, що робиш. Я своїй мамі ніколи не кажу заздалегідь, тому що вона постійно стресує з приводу, що занадто багато тату».

Астронавт - не перше тату, яке телеведучий присвятив родині. Є і для дружини Юли, і навіть для друга.

«Я думаю, що це як шрам, якась відмітка на тілі, яка щось має тобі нагадувати, якусь подію. До речі, не завжди хорошу. У мене є тату, присвячене моєму близькому другу, якого не стало, радіоведучому Сергію Галибіну. Це мій був найкращий друг. І я зробив на честь цього мікрофон. А ще під час зйомок шоу «Всюди люди» майстер, який робить всім наркобаронам мексиканським татуювання, він робив мені теж тату», - розповів Анатолій Анатоліч на телеканалі «Україна».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь