Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Анастасія Кошман розповіла, як одна традиція може зміцнити стосунки

Анастасія Кошман розповіла про традиції, завдяки якій так багато любові і дбайливого ставлення в парі телезірки каналу «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:04, 30 квітня 2021

Під час карантину, локдаунів та інших обмежень в житті людей особливе місце сьогодні посідають стосунки й сім'я. Ведуча каналу «Україна» Анастасія Кошман розповіла про традиції, завдяки яким зберігається так багато кохання та турботи в її парі.

Через зйомки на каналі «Україна» Анастасія Кошман дуже рано прокидається, багато часу проводить у відрядженнях, рідко бачиться з коханим. Саме він завжди підтримує ведучу програми «Мисливці за дивами» у моменти фізичної та емоційної втоми.

«Мій коханий чоловік терпляче вислуховує всі мої скарги, коли я йому телефоную та зізнаюсь, що втомилась, – поділилася телезірка каналу «Україна».Він із розумінням ставиться до моєї роботи, завжди підтримує й каже, що чекає мене вдома».

Щоб перезавантажитися після напруженого знімального процесу, Анастасія Кошман віддає перевагу перевіреним способам.

«Основне джерело енергії для мене – це природа. На вихідних ми просто їдемо з коханим за місто й насолоджуємося навколишнім середовищем, – розповіла ведуча тележурналу «Мисливці за дивами».На зйомках завжди багато людей, ми кудись їдемо, поспішаємо... І наприкінці тижня хочеться кайфанути у тиші. І, звичайно, подивитися серіали. Цього ніхто не відміняв!»

До того ж завдяки певним діям в її парі кохання, як і раніше, залишається на першому місці.

«У наших стосунках є свої традиції. Наприклад, смачні сніданки! – сказала Анастасія Кошман. – Зараз ми їх влаштовуємо по черзі. Раніше я робила їх дуже часто, але останнім часом о п'ятій ранку мене годує кохана людина. Прокидається разом зі мною і потім відправляє на зйомки. Він каже мені, що скучив за тим часом, коли я готувала сніданки».

За словами ведучої тележурналу «Мисливці за дивами», прокидатися так рано заради неї – це подвиг з боку коханого чоловіка.

«Я йому дуже вдячна за це, – зізналась Анастасія Кошман. – Іноді я чекаю, коли ж він скаже: «Все! Я не буду так рано вставати». Але ні – тримається!»

Дивіться програму «Мисливці за дивами» у будні о 10:50 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь