Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Амадор Лопес зізнався, що хоче усиновити дитину

Амадор Лопес зізнається, що після війни почав говорити українською. Артист запевняє, що і його майбутні діти теж володітимуть цією мовою.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:18, 17 травня 2022

Хореограф, співак та учасник гурту «Rumbero’s» Амадор Лопес в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповів, чи вільне його серце.

Амадор Лопес зізнається, що після війни почав говорити українською. Артист запевняє, що і його майбутні діти теж будуть володіти цією мовою.

«Я хочу дуже багато дітей. Я хочу, щоб це прізвище Лопес було українським, нарешті. До речі, я бачу, що дуже багато дітей зараз без батьків, тому що нажаль вони померли. І я навіть зараз задумався, що може і я усиновлю якесь майбутнє України. Я дуже хочу допомагати. І це у мене в планах майбутніх. Я буду любити як хлопчика, так і дівчинку. А краще, якщо це буде братик і сестричка. Це круто, щоб вони були разом, тому що я б ніколи не хотів, щоб вони розділилися. Час покаже», - сказав Лопес журналістам каналу «Україна».

У минулому Амадор був одружений, але розлучився. За словами артиста, він віри нових стосунків.

«Моє серце вільне. Я вже втомився чекати, відпустив і я думаю, це обов’язково прийде до мене. Але зараз Україна у мене в серці. От це для мене важливо зараз, - поділився Лопес з журналістами каналу «Україна» і додав, що має, плани після перемоги України. - Обов’язково ми переможемо, дорога Україно. Тримаємося, не здаємося. Коли ми переможемо, у мене є мрія зробити український карнавал, як це роблять в Бразилії, в країнах Латинської Америки. Тому що я хочу, щоб Україна була в Європі обов’язково. І це дуже швидко буде. Я хочу, щоб у нас був такий захід, на який вся Європа буде до нас хотіти. І ми обов’язково назвем його Карнавал Перемоги. Це дуже скоро буде».

Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь