Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Альберт Філозов познайомився з майбутньою дружиною на вокзалі

Цієї неділі, 14 квітня, в ефір телеканалу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". Одним з гостей програми став актор Альберт Філозов, який поділився з глядачами подробицями свого особистого життя.

14:29, 15 квітня 2013
Цієї неділі, 14 квітня, в ефір телеканалу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". Одним з гостей програми став актор Альберт Філозов, який поділився з глядачами подробицями свого особистого життя.

Відомий актор Альберт Філозов завжди користувався популярністю у жінок. На його думку, саме жінка вибирає чоловіка, а не навпаки: "Я взагалі, вважаю, що коли чоловіки вибирають, то насправді це жінки всі так роблять хитро, що чоловікам здається, що це вони. Насправді так, жінки мудріше. Вони, звичайно, обирають".

Зараз Філозов одружений втретє. Причиною розлучення з попередніми дружинами, багато в чому, як вважає актор, стала його надмірна зайнятість - і його ж легковажність.

"Я весілля, взагалі, не пам'ятаю, жодного, як такого. Коли був другий раз одружений, я просто спізнювався, у мене була репетиція, був спектакль. І, взагалі, було якесь повне непорозуміння. Так, взагалі, де наречений, буде чи ні? Мені весь час ніколи було. Я був досить егоїстичний, зайнятий був більше роботою, кар'єрою, так, напевно. Ну, і вік, звичайно, такий легковажний, ось...", - розповів Альберт Філозов у ​​програмі "Герої екрану" на каналі "Україна".

Третя дружина Філозова - киянка Наталія Тоцька - на 20 років молодше актора. Але різниця у віці не стала перешкодою для їх кохання: зараз подружжя виховує двох дочок. У програмі "Герої екрану" Альберт Філозов розповів, що познайомився з Наталею... на вокзалі. Ця зустріч повинна була тривати всього пару хвилин, але ось уже 25 років вони разом.

"Я був на київській студії Довженка, я там дуже багато знімався. А в один з днів мене, як завжди, на пероні зустрічає молода дівчина, яка спізнюється на десять хвилин. Я був в люті! Я сказав: "Негайно купуйте мені зворотний квиток, я більше не затримаюся тут ні секунди! Раз ви так зустрічаєте". А я грав головну роль у фільміи "Янкі при дворі короля Артура". І вона замість того, щоб мене якось заспокоювати, типу, залишіться, каже: "Так-так, добре, зараз". І це мене якось підкупило... "Гаразд, поїхали на студію". От і все", - згадує актор.

Альберт Філозов впевнений: для кохання будь-який вік підходить. Тому не потрібно впадати у відчай, якщо якісь стосунки не склалися: людина, яка вірить в краще і прагне до цього, обов'язково знайде своє щастя.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь