Онлайн

Алла Крута: Ігор знав про всі мої романи

Вже більше трьох років Алла Крута розкручує зірок на одкровення в українському телеефірі.

12:43, 31 жовтня 2012
Akruta_310Вже більше трьох років Алла Крута розкручує зірок наодкровення в українському телеефірі. При цьому сама щиро відповідає назапитання колег-журналістів - у чому "Телескоп" переконався,поговоривши з телеведучою тет-а-тет.

Батьки були щедрі на любов

Алла, ви часто буваєте в рідному місті - Гайвороні Кіровоградськоїобласті?


- Хотілося б частіше. Коли приїжджаю, першою справою йду на могилу дотата, щоб помолитися в тиші і поділитися з ним наболілим. Обов'язкововідвідую будинок, де колись жила. Потім вирушаю до друзів. Іпочинаються розмови, спогади, сміх, сльози...

Ви і ваш брат Ігор з дитинства прагнули допопулярності?

- Ми й уявити не могли, що станемо знаменитими. Хоча росли в творчомусередовищі. У тата був приголомшливий слух - він міг на піанінопідібрати будь-яку мелодію. Ми з Ігорем закінчили музичне училище: він- по класу баяна, я - за фортепіано. А далі... Пощастило? Безумовно!Але за цим везінням ховається багаторічна праця і величезне бажаннядобитися успіху.

Ігор ревнував вас до батьків?

- Було трохи, адже після мого народження вся увага переключилася намене. Зате тепер я ревную його до мами. Хоча нам гріх скаржитися:батьки були щедрі на любов. Я росла татовою дочкою, Ігор - маминимулюбленцем.

У дитинстві брат за вас пыклувався?

- Він за мене і зараз піклується. Якось він сказав: "Я не можу вирішитипроблему твоєї самотності, але в іншому можеш розраховувати на мене!"(Нещодавно у програмі "Світське життя" Алла зізналася, що зараз у неї"є кохання", - Ред.).

Джинси застібали всією сім'єю

Ви довіряли Ігорю Яковичу свої любовні секрети?


- Звичайно. Ігор знав про всі мої романи. Одного разу навчив, як зробититак, щоб хлопець почав за мною бігати. Все розрахував: коли я повиннавідповісти на його дзвінки, що сказати, на який день призначитипобачення... Через два тижні шанувальник стояв переді мною наколінах!

У Москву ви перебралися теж за допомогою брата?

- Так. Він допоміг мені і з квартирою, і з роботою. Спочатку япрацювала у візовому відділі для артистів. Потім у Ігоря в "АРСі"(продюсерська фірма Крутого. - Ред.). Я можу довго перераховувати, що вмоєму житті сталося завдяки брату. Перші джинси - вони були таківузькі, що застібати їх доводилося всією родиною! Перша машина...Ігорю позачергово виділили бежеву "шістку", а він подарував її мені.Перший політ першим класом британських авіаліній...

"Забула майже всі питання"

Ваша телекар'єра починалася в США. Пам'ятайте вашу першу в життіпрограму?


- Це було 13 років тому. Героєм моєї першої програми став ВалерійЛеонтьєв. Ми були добре знайомі, але я так хвилювалася, що забула майжевсе, про що хотіла запитати. Валерій зрозумів мій стан іфактично сам почав ставити собі запитання і сам же на них відповідати.Завдяки його підтримці все вийшло і я не пішла з телебачення, ледь тудипотрапивши. (Сміється)

Кажуть, щоб вижити на ТБ, крім таланту потрібна ще й стервозність...

- Щира правда. Причому з цією якістю потрібно, по-перше, народитися, апо-друге, не переборщити. Але я сподіваюся, що секрет успіху моїхпрограм - у моєму доброму ставленні до гостей. А про талант істервозності не мені судити.

У своїй програмі ви частуєте гостей стравами власногоприготування. Хто вчив вас готувати?

- Бабуся і мама, а я вчила дочку Наташу. Готую швидко, без рецептів.Кулінарія мене заспокоює, допомагає привести думки в порядок. Обожнюю,коли холодильник забитий, а стіл ломиться від смакоти!

У гостинність Алли переконувалася Ганна Чівешуня

Джерело: Телескоп

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь