Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Аліну Гросу змусили злетіти

Учасниці шоу "Як дві краплі " Аліні Гросу довелося натерпітися страху. Для повного перевтілення у співачку Йолку Аліні не тільки зробили фірмову зачіску, але ще й на повітряну кулю посадили.

13:56, 7 листопада 2013
Учасниці шоу "Як дві краплі" Аліні Гросу довелося натерпітися страху. Для повного перевтілення у співачку Йолку Аліні не тільки зробили фірмову зачіску, але ще й на повітряну кулю посадили.

"Я буду виконувати пісню Йолки "На воздушном шаре", тому куля - необхідна. Вона не зовсім справжня: далеко на ній не полетиш, але цікаво хоча б ненадовго відчути себе екстремалкою", - прокоментувала Аліна.

Основні складнощі, за словами артистки, стосуються вокального перевтілення.

"Звичайно, найголовніше - це справитися з собою і взяти її вокал. Але у мене - контральто, а у Йолки - сопрано. Тобто, з моїх абсолютних низів треба брати її абсолютні вокальні висоти голосу, - пояснила Гросу. - Дуже складно було на репетиціях, але, як мені здається, в результаті у мене почало виходити".

Дивіться у неділю, 10 листопада, в ефірі каналу "Україна" новий експеримент Аліни Гросу.

Джерело: Дуся

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь