Онлайн

Олексій Морозов: Мій герой в "Спецах" одночасно схожий на Шерлока Холмса і Доктора Хауса

Відомий актор театру і кіно в інтерв'ю "Сьогодні" розповів про те, як потрапив в проект.

14:19, 14 листопада 2017

На каналі "Україна" продовжує йти серіал "Спецы". Цей 20-серійний детектив - наша відповідь зарубіжним детективним історіям за типом британського "Шерлока". Прем'єра серіалу виробництва Star Media пройшла на Одеському кінофестивалі і справила неабиякий фурор. Крім Андрія Макарова, якого грає Олексій Морозов, злочини розслідують Ковальська (Яна Соболевська), Щеглов (Віталій Салій) і Киценко (Костянтин Корецький).

Відомий актор театру і кіно ( "Спецы", канал "Україна") в ексклюзивному інтерв'ю "Сьогодні" розповів про те, як потрапив в проект і чим він його зачепив, про спільну роботу з Хаматовою та Пересільд, а ще - про свої гонорари.

- Олексію, розкажіть, що вам найбільше запам'яталося в процесі роботи над серіалом "Спецы"?

- Я дуже радий, що цей проект з'явився в моєму житті. Найбільше мене вразив підхід до зйомок: тут двадцять серій знімають як повний метр! Режисер Олег Масленніков і продюсер Галина Балан-Тимкин буквально б'ються за кожну сцену. У них склався творчий тандем, вони вдало доповнюють один одного - а це не часто трапляється. Поки сцена не вийде, ніхто з майданчика не йде. Як на мене, тільки такий підхід в кіно і повинен бути. Якщо ми, звичайно, хочемо, щоб в результаті у нас вийшов якісний продукт. Щоправда, в планах у нас спочатку було написано, щоб ми знімали по 11-12 хвилин в день, а це дуже багато. Кожна сцена доводиться до свого найкращого стану. Одну сцену ми можемо знімати чотири-п'ять годин, і я, як актор, від цього тільки щасливий.

- Ви зараз акцент робите на кіно чи все ж залишаєтеся віддані театру?

- Насправді у мене ще й з музикою багато пов'язано: я закінчив музичну школу, і у мене самого була група, в якій я грав. Був солістом, а називалася вона "Прості речі". Ми грали в стилі бард-рок, самі писали вірші і музику і навіть випустили один альбом. Я б із задоволенням продовжив свою музичну кар'єру, але на це просто не вистачає часу - все забирає кіно і театр. А після "Таємничої пристрасті" я дуже вибірково підходжу до нових пропозицій в кіно. Цього року мене затвердили в чотири великі проекти, але з них я вибрав один, і це - "Спецы". Мені сподобався і сценарій, і то, як був прописаний мій герой. Плюс те, що зйомки проходили в Києві, - я ж дуже люблю це місто.

- Не так давно ви одружилися. Розкажіть, як познайомилися з майбутньою дружиною?

- Ми познайомилися в театрі, куди Дана прийшла стажуватися. Що цікаво, вона мені відразу сподобалася як актриса, але не як жінка. Причому, як я потім дізнався, я у неї викликав такі ж почуття. Через якийсь час наш загальний агент відправив нас на проби, де у нас все і закрутилося. Як то кажуть, зустрілися дві самотності і більше не розлучалися. Пропозицію я зробив теж в театрі, під час вистави. За сюжетом я грав вчителя, а Дана - ученицю. Для неї це було вкрай несподівано, але вона все одно сказала: "Так".

- На що зараз йдуть в основному ваші гонорари?

- Зовсім нещодавно ми купили квартиру в Петербурзі, там потрібно зробити ремонт, тому всі гонорари йдуть на це.

- А який за характером ваш персонаж в "Спецах" - криміналіст Андрій Макаров?

- Мій герой помічає найдрібніші деталі, він такий собі Шерлок Холмс на новий лад. А ще він може принизити людину, навіть не замислившись, що робить їй неприємно. У цьому плані у нього є щось спільне з Доктором Хаусом.

Джерело: https://www.segodnya.ua

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь