Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Олександра Соколовська розповість глядачам «Історію одного злочину»

Вже цієї весни канал «Україна» порадує телеглядачів новим гостросюжетним детективним проектом «Історія одного злочину». Ведучою проекту стала Олександра Соколовська.

14:10, 24 січня 2017

Вже цієї весни канал «Україна» порадує телеглядачів новим гостросюжетним детективним проектом «Історія одного злочину». Ведучою проекту стала Олександра Соколовська.

У новому детективі глядачі зможуть побачити реконструкцію найрезонансніших та найзаплутанніших справ, що відбувалися в Україні з 1991 року, і дізнатися подробиці їх розслідувань. Кожна серія документального детективу - це реальна історія, що розповідає про розкриття конкретного злочину.

Ведучою проекту стала Олександра Соколовська. Вона поверне глядачів до минулих подій і вже зараз, у теперішньому часі, допоможе розібратися - що ж насправді тоді сталося і хто стояв за кожним із злочинів.

«Розпочинаючи роботу в проекті, я розуміла, з якими непростими історіями мені доведеться зіткнутися. Але навіть не могла припустити, що в деяких випадках мені захочеться стати на бік злочинця. Сценарій побудований так, що ти відразу впевнений - ось він, злочинець. Саме він повинен понести покарання. А потім починається пошук розгадок і відповідей. Ти дізнаєшся мотиви тих чи інших вчинків та дій. І розумієш, що насправді все не так очевидно, як здається на перший погляд», - ділиться своїми враженнями ведуча проекту.

Це не перший проект ведучої у детективному жанрі. Раніше Олександра Соколовська працювала ведучою у проекті соціально-кримінальних розслідувань «Критична точка», а також  шеф-редактором ток-шоу документальних розслідувань «Глядач як свідок» на каналі «Україна».

Дивіться прем'єру документального детективу «Історія одного злочину» вже цієї весни на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь