Онлайн

Олександр Ревва: "Дублер" - перша моя художньо-повноцінна картина

Олександр Ревва, артист родом з Донецька, який живе і працює в Москві.

10:00, 12 липня 2013
Олександр Ревва, артист родом з Донецька, який живе і працює в Москві. Вперше глядач познайомився з Олександром завдяки КВН. Він був однією з ключових фігур команди "Стомлені сонцем". Пізніше - резидент Comedy Club, шоумен, актор кіно, дубляжу, співак. Співак розповів про свій останній фільм і про те, як познайомився з дружиною під час зйомок програми "Ласкаво просимо" на телеканалі «Україна».

- Олександре, ви знялися вже в багатьох фільмах. А не так давно вийшов "Дублер", фільм дещо незвичний...
- "Дублер" - перша моя роль. Тобто, перша моя картина художньо повноцінна. До цього були якісь телевізійні проекти. І тут відразу не одна роль, а дві, навіть три. Одна - Ігор Успенський, яку, в принципі, не те, що легко грати було, вона близька. А ось друга роль - роль масажиста. Ось такий, мабуть, я більше в житті, такий, якого мало-хто знає. Це Всеволод Васильків - так його звати. Тобто, ми приділяли увагу навіть підбору іменах і прізвищах наших героїв. Це деякий такий внутрішній світ людини. Ігор Успенський - успішний. Всеволод Васильків - смішний, Сева дуже простий. І це така людина, яка не зіпсована грошима, не зіпсована кар'єрами якимись. Хлопчина, який живе в Підмосков'ї і любить свою роботу, собаку, і мріє, щоб усім було добре в цьому житті.

- Ви людина якої пори року?

- Я народився восени, на початку вересня. Але я літня людина. Ну, скажімо так - весна-літо.

- Любите тепло?
- Я не можу в холодну пору року. Можливо, звідси і неймовірна сексуальність Артура Пирожкова. Ось навесні я розцвітаю.

- Ось, до речі, щодо Артура Пирожкова. Яка риса в характері Пирожкова найбільше вам імпонує?
- Мені здається, енергія в ньому приваблює найбільше, сексуальна енергія, яка від нього виходить.

- А як ваші кохані жінки ставляться до Артура?
-  А як вони можуть до нього ставитися? Як до чергового мого образу. Їх Пирожков дуже тішить, особливо Алісу. Я дуже люблю перевтілюватися. І Алісі це подобається. Розумієте, Артур любить всіх. І він впевнений в тому, що всі люблять його. Артур примудряється все робити так, щоб кожна жінка поруч відчувала себе особливою.

- А свою дружину, як підкорювали?

- Ви розумієте, я все-таки вірю в долю. Що все зі мною відбувається - не випадково. От коли люди знайомляться, вперше зустрічають своїх половинок, в майбутньому подружжя - це все не випадково. Ось чому я саме цього дня пішов саме у цей нічний клуб? Чому вона туди пішла, хоч Аліса і не була завсідником нічних клубів. Але її покликала подружка, і вона пішла. Я ж на неї спершу й уваги не звернув. Помітив я її тільки на танцполі. Я був з другом і кажу йому, дивись, які дві кізоньки. Одна кізка, друга - курочка. Я включаю кнопку «Секс» і йду знайомитися. Я вирішив їх вразити одним зі своїх фірмових рухів. У мене є кілька таких рухів, які завжди спрацьовували. І тут дивлюся - не працює. Ви уявляєте? І я починаю себе відчувати якимось божевільним недоумком. Потім вирішив змінити тактику. Кажу, привіт, мене звуть Олександр. А як тебе звати? Мене ігнорують і я відчуваю себе якимось убогим. Вони з подружкою вже практично йдуть до виходу. А у мене цілковитий провал. Осічка...

- Але, руки ви, зрозуміло, не опустили....

- Зрозуміло. Вони вийшли - і я кинувся до виходу. І бачу, стоять лімузини напрокат. Я в кишеню, а у мене останні 600 рублів. Питаю, «Скільки?». Мені у відповідь - 1200 рублів. Кажу, «Слухай, у мене тільки 600 рублів. Викинь мене на пів дорозі». Мені потрібно було всього лише під'їхати до неї на цій машині. Кажу водієві - «Домовилися, ось 600 рублів. Якщо що - ти мій водій». Дочекався, поки дівчата проходили повз, відкриваю двері, кажу, дівчата, давайте вас підвезу. Вони задумалися, але сіли в авто. Ось так і познайомилися. Разом уже вісім років.

Источник: Голос UA
Автор: Яна Тяглая

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь