Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Актриси "в тілі": Наталя Крачковська і Катерина Копанова "беруть" глядача щирістю, а не стрункістю

У цю неділю, 24 березня о 10:00, в ефірі телеканалу "Україна" відбудеться показ нового випуску документального циклу "Герої екрану". У цьому випуску глядачі побачать історії відомих і улюблених акторів, які не бояться виглядати нестандартно і на екрані, і в житті.

11:39, 22 березня 2013
Krach310У цю неділю, 24 березня о 10:00, в ефірі телеканалу "Україна" відбудеться показ нового випуску документального циклу "Герої екрану". У цьому випуску глядачі побачать історії відомих і улюблених акторів, які не бояться виглядати нестандартно і на екрані, і в житті.

Улюблениця глядачів - актриса Наталя Крачковська - завжди була пухленькою. На початку своєї кар'єри вона намагалася боротися із зайвою вагою, вважаючи, що актриса неодмінно має бути стрункою. І навіть намагалася сидіти на дієтах: "Три дні минуло, вночі я вставала, підходила до холодильника, тихенько відкривала дверцята, щоб нічого не скрипнуло. Діставала каструлю з борщем, а я борщ обожнюю, і тихесенько наливала. Але, один ополоник, ну, чого там шкода, чи що? наливала - з'їдала. Бо думаю, чого один ополоник? Зрештою, що я, два не можу з'їсти? І в підсумку я з'їдала половину каструлі і задоволена, і щаслива, лягала спати. Дієта закінчилася!"

Але з часом Наталя зрозуміла: не обов'язково бути "такою, як усі", щоб домогтися успіху. Тому актриса просто навчилася любити своє тіло, причому настільки, що фігура стала її особливістю: "Худих, витончених, красивих багато. А Наташа Крачковська одна! Я ось хотіла залишитися одною", - вважає Наталія Крачковська.

Актриса Катерина Копанова також була впевнена: заради гарної кар'єри потрібно і виглядати відповідним чином. Тим більше, що в цьому Катерину переконували і навколишні: "Мене в інституті завжди змушували худнути, завжди. Володимир Володимирович Поглазов, мій педагог, завжди говорив: Копанова, худни! Закінчила училище, не вдалося стати худою, але, слава Богу, тому що саме тому мене взяли "В очікуванні дива". Я прийшла на кастинг, а там потрібна була така - ту-ту-ту... І Женя Бєдарєв, режисер, говорить, а ти не могла б поправитися?! Я така, що?! Господи, спасибі тобі, друже!".

На думку актрис, зовсім необов'язково відповідати загальноприйнятим канонам краси. Навпаки: свого глядача актриси завойовують, перш за все, щирістю, теплотою і позитивними емоціями.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь