Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Актрису Тамару Сьоміну заради ролі змусили видужати

У новому випуску документального циклу "Додому на свята" відома актриса Тамара Сьоміна відправиться в Калугу - щоб відсвяткувати день народження у колі близьких. У програмі актриса розповість про свої перші кроки в кіно, а також - про значення сім'ї в її житті.

12:34, 6 грудня 2012
Semin310У новому випуску документального циклу "Додому на свята" відома актриса Тамара Сьоміна відправиться в Калугу - щоб відсвяткувати день народження у колі близьких. У програмі актриса розповість про свої перші кроки в кіно, а також - про значення сім'ї в її житті.

Виявляється, найближчі люди не завжди підтримували починання Тамари Сьоміної. Наприклад, її мама не відразу сприйняла всерйоз мрії доньки про кінокар'єру. Однак після першого фільму - "Два Федора" (1968) - за участю Тамари, змінила свою думку: "Мама спочатку сказала, мовляв, ти нас ганьбиш, артистка! Але після виходу картини - прийняла, коли калужани стали про мене говорити. І всі на вулиці впізнавали маму, думаючи, що моя героїня насправді - це вона".

Іноді Тамарі Сьоміній заради ролей доводилося йти на жертви. Наприклад, вона з радістю прийняла запрошення знятися у фільмі "Воскресіння" (1970). Ось тільки режисер поставив умову: видужати, оскільки головна героїня - Катюша Маслова - повинна мати більш жіночні форми.

"Мені дуже пощастило, що я зі щік починаю поправлятися. Щоки відразу - раз, за ​​вух і видно. А рученята худі: кістка тонка... і мені режисер говорить: "Обличчя ось таке, і ручка тоненька - якось не дуже добре виглядають...". Мені навіть на місяць дали відпустку, щоб я поправилась", - розповіла Тамара Сьоміна в програмі "Додому на свята".

Але зусилля, які доклала актриса, виправдалися повністю: після прем'єри фільму "Воскресіння" Тамара Сьоміна стала справжньою "пам'яткою" не тільки в рідній Калузі, але й у всій країні. Актриса стала отримувати цікаві ролі, за які неодноразово нагороджувалася престижними преміями. Але, як це часто буває у людей творчих професій, на спілкування з сім'єю часу залишається дуже мало. Тим не менш, в рідній Калузі актрису завжди з нетерпінням чекають: "Рідні мене захищають. І всім, хто незадоволений, що я, мовляв, не приїжджаю, відповідають: - "Залиште її в спокої. Коли знайде час - приїде. А коли приїде, вам доповідати нема чого". Вони мене дуже оберігають, і я їм за це вдячна".

Інтерв'ю Тамари Сьоміної дивіться у програмі "Додому на свята" в цю суботу, о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь