Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Актриса серіалу «Водна поліція» розповіла, чому вона вірить в афірмації

Дивіться з понеділка по четвер о 17.00 серіал «Водна поліція» на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:01, 7 лютого 2022

Багато людей скептично ставляться до афірмацій і не вірять в їхню дію. Актриса серіалу «Водна поліція» на каналі «Україна» теж тривалий час не використовувала позитивні твердження. Але одного разу вирішила спробувати й поділилася досвідом, як вони працюють в її житті.

На тренінгах і майстер-класах психологи часто радять різні вправи й техніки. Про них написано багато книг і статей. Проте останнім часом мало хто вірить в таку практику, як промовляння афірмацій – позитивних тверджень, які потрібно часто повторювати для покращення життя.

Зірка серіалу «Водна поліція» не приховує, що вже багато років із задоволенням вивчає себе, змінюється, а потім ділиться особистим досвідом на сторінці в соцмережі. Але Міла Римар теж досить довго не вірила в дію афірмацій.

«Одного разу, прочитавши книгу Луїзи Хей «Живи Позитивом», я просто вирішила спробувати. Щиро кажучи, помітні зміни з'явилися через рік, – поділилася актриса серіалу «Водна поліція». – Але якби я використовувала афірмації щодня – впевнена: результат було б видно раніше».

За словами зірки серіалу, завдяки афірмаціям вона змушує свій мозок мислити по-іншому й бачить, як змінюються її свідомість і ставлення до світу.

«Я використовую афірмації абсолютно у всіх ситуаціях, – розповіла Міла Римар в інтерв'ю для каналу «Україна». – Навіть коли під'їжджаю до дому, де ніколи немає місця для паркування і всі одне одного блокують у кілька рядів, я промовляю за п'ять хвилин до в'їзду: «Я одразу ж паркуюся, як тільки заїжджаю до себе в двір». І завжди знаходжу місце».

Дивіться з понеділка по четвер о 17:00 серіал «Водна поліція» на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь