Онлайн
Серіали

Актриса серіалу «Люся Інтерн» пішла від чоловіка і отримала більше, ніж очікувала

Дивіться прем'єру 40-серійного серіалу «Люся Інтерн» 30 серпня о 18:00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:20, 30 серпня 2021

Сьогодні о 18:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра 40-серійного серіалу «Люся Інтерн». Одну з головних ролей у ситкомі зіграла актриса Ліза Зайцева. До початку зйомок в її житті відбулися серйозні зміни.

Актриса Ліза Зайцева не приховує, що у неї були дуже важкі аб'юзивні стосунки. Однак зірка серіалу все ж таки знайшла в собі сили, щоб піти від чоловіка, і вважає цей вчинок відчайдушним.

«Мені потрібно було піти зі своєї квартири, купленої в шлюбі, в нікуди. Колишній чоловік дотепер десь ховається, і я не знаю, де саме, – пояснила актриса Ліза Зайцева.У мене на той момент було порожньо в гаманці. Я попросила гроші у подруги, зняла квартиру й знала, що у мене буде проєкт. Чому я так вирішила, незрозуміло, але я була абсолютно впевнена, що робота обов'язково з'явиться».

І незабаром Лізу Зайцеву затвердили на роль інтерна Ксюші в ситкомі «Люся Інтерн». «Я впевнена, що Всесвіт тримає нас за руку й завжди допомагає. Особливо якщо ми насамперед думаємо про себе», – сказала зірка серіалу.

Минулий досвід навчив актрису ніколи не дозволяти ображати себе й завжди розбирати ситуацію, якщо хтось недобре з тобою поводиться.

«Я стільки всього замовчувала. Мені так хочеться, щоб дівчата, які зараз в таких самих страшних стосунках, в яких була я, не мовчали про це й ділилися з мамою або з подружкою, – порадила Ліза Зайцева. – Не можна взагалі нічого терпіти. Потрібно любити себе й не сумніватися. Бути сміливою та йти вперед. Говорити собі: «Ти талановита, красива, у тебе все буде добре!»

Сьогодні актриса дуже щаслива. Впевненість та віра зірки серіалу в те, що все обов’язково налагодиться, коли вона пішла від колишнього чоловіка, допомогли знайти справжнє кохання. Актриса отримує приємні сюрпризи від коханої людини, завжди відчуває підтримку та любов до себе.

Дивіться прем'єру 40-серійного серіалу «Люся Інтерн» 30 серпня о 18:00 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь