Онлайн
Зірки

Актриса серіалу «Сага» Ганна Адамович розповіла, за що обожнює Японію

Вона не приховує своєї любові до подорожей і пізнання нових культур.

Даша Харченко Даша Харченко
19:40, 12 жовтня 2020

На каналі «Україна» стартував історичний серіал «Сага», одну з ролей в якому зіграла актриса Ганна Адамович. Яких рис їй не вистачає, і про власне ставлення до економії, вона розповіла в інтерв'ю.

Ганна Адамович не приховує своєї любові до подорожей і пізнання нових культур.

«Мені подобається нескінченне прагнення японців до досконалості. Причому таке ставлення до всього у них – звичайна річ, - зізналась актриса в інтерв'ю для телеканалу «Україна». - Японці до останнього приховують внутрішні переживання і завжди ввічливі. Це те, чого мені, можливо, не вистачає. Я дуже імпульсивна, можу не стриматися і сказати те, що думаю. Мене захоплює їхнє вміння володіти собою».

Ганна Адамович часто спілкується зі своєю бабусею, хоча не завжди прислухається до порад близької людини.

«Бабуся мені постійно говорить: «Ганно, відкладай гроші». А я знатний мандрівник! - сказала актриса в інтерв'ю для телеканалу «Україна». - Пам'ятаєте фразу: «Витрачайте гроші на подорожі. Яка різниця, скільки років вашим кедам, якщо ви гуляєте в них Парижем». І я зрозуміла, що це мій життєвий шлях. Я не вмію збирати, а бабуся дуже переживає з цього приводу і намагається мене навчити. Але ми живемо далеко одна від одної, і вона не може тримати мене в строгості. Якщо я хочу купити парфуми за шалені гроші, то так і зроблю! Навіть якщо доведеться сидіти два тижні на гречці. Я вже потім починаю про це думати. Слава Богу, професія не дає мені приводу думати про неприємні моменти, тож усе гаразд».

У зйомках 12-серійної історії «Сага» взяли участь близько 300 акторів. Для серіалу створили більше 500 костюмів, з яких 100 одиниць військової уніформи, які костюмери створювали разом з реконструкторами.

Виробництвом картини за підтримки Міністерства культури і інформаційної політики України на замовлення каналу «Україна» займалася кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн».

У серіалі глядач стане свідком найважливіших подій української історії крізь призму життя звичайної сім'ї Козак. Сто років історії звичайної української сім'ї - сто років поневірянь, переслідувань, бід і боротьби за свободу. Шість поколінь родини Козаків стануть свідками страшних подій, через які пройде країна від світових воєн і радянських репресій до Чорнобиля і революцій. Але через всі роки, переживаючи зради, образи і біль - Козаки пронесуть любов до своєї сім'ї, дітей і рідної України.

Дивіться серіал «Сага» о 21:00 на телеканалі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь