Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Актриса Надя Хільська розповіла про заробітки в українському кіно

Дивіться серіал "Надія" в ефірі каналу "Україна" з 17 січня.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:09, 11 січня 2022

17 січня о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра першої серії 40-серійної медичної драми «Надія». Актриса Надія Хільська, яка зіграла роль молодого лікаря-ординатора Зої, розповіла про своє рішення піти з театру.

Актриса зізнається, що до грошей ставиться спокійно і бачить у них швидше засіб для досягнення свободи.

«У нас був період, коли ми рахували кожну копійку. Півтора десятки років я відслужила в театрі, а мій чоловік - понад десять років…Все, що могли, ми віддали театру, і те, якими акторами ми стали – це все також завдяки роботі в театрі. Але настав час йти далі: ми звільнилися і відчули себе вільнішими», - ділиться акторка.

Пара стала більше відпочивати, частіше літати до різних країн. Раніше Надії із чоловіком доводилося знаходити різні заробітки, крім театру: актриса викладала вокал, співала в нічному клубі ночами, чоловік викладав акторську майстерність у вихідні. Хільська зізнається, що майже не бачила своєї дитини. Рішення піти з театру далося акторам непросто. Але вони прийняли його та й пішли далі. Сьогодні, розповідає Надія, на заробітки в українському кіно їхня родина може дозволити собі комфортне життя.

«Відпочинок у різних точках світу щонайменше двічі на рік. Ми купили машину - і я почала водити. Мені ще потрібен досвід керування – з цим мені чоловік допомагає, але початок покладено. І ще багато всяких приємних речей можна собі дозволити для комфорту та гарного настрою!», - поділилася акторка серіалу «Надія».

Нагадаємо, головна героїня серіалу «Надія» – хірург із видатними здібностями. Вона має не тільки колосальний професійний досвід, а й рідкісний талант. В особистому житті Наді все непросто: вона перебуває у безперспективних стосунках із одруженим колегою-хірургом Олексієм Стрілецьким (актор Олексій Нагрудний). Він постійно обіцяє, що скоро розлучиться, але насправді використовує Надію для просування своєї кар'єри. Ситуацію посилює сильне почуття провини, яке переслідує головну героїню та відбивається на її особистому житті. У Наді є таємниця, глибока особиста травма, яка приносить їй душевні страждання. Як складеться історія про становлення жінки-хірурга у складній чоловічій професії і чи знайде вона своє кохання, стане відомо на телеканалі «Україна».

Дивіться серіал «Надія» в ефірі каналу «Україна» з 17 січня.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь