Онлайн
Серіали

Актриса Любава Грешнова розповіла, чому маніпуляція – не її метод виховання

Дивіться з 20 грудня о 21:00 із понеділка по четвер серіал «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:57, 17 грудня 2021

Вже зовсім скоро, 20 грудня о 21:00, глядачі каналу «Україна» побачать гостросюжетну мелодраму «Ігри дітей старшого віку». Актриса Любава Грешнова, яка зіграла у 16-серійній картині головну роль, розповіла, що для неї головне у вихованні сина.

Акторка зізналася, що вона – неідеальна мама, тому що іноді їй простіше купити іграшку, ніж щось пояснювати маленькому синові. Хоча Любава Грешнова розуміє, що це неправильно, і одразу починає аналізувати свої дії та вчитися на власних помилках.

Проте зірка серіалу «Ігри дітей старшого віку» все ж таки має непорушні правила у вихованні сина.

«Я ніколи не кричу на дитину, не караю її, а рукоприкладство навіть не обговорюється – його немає у нашій родині», – сказала Любава Грешнова в інтерв'ю для каналу «Україна».

Також актриса поділилася, що маніпуляція – це теж не її спосіб виховання.

«Я не використовую маніпулятивні фрази на кшталт: «Якщо ти цього не зробиш – не дивитимешся мультфільм». Ненавиджу такий варіант спілкування», – сказала акторка серіалу «Ігри дітей старшого віку».

За словами актриси, якщо зйомки проходять в іншому місті, вона завжди бере Мішу з собою. І коли у неї з'являється вихідний, тоді вільний час вона проводить виключно з дитиною.

Дивіться з 20 грудня о 21:00 з понеділка по четвер серіал «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь