Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Актриса Любава Грешнова розповіла, чому її не лякає самотність

Дивіться всі серії гостросюжетної мелодрами "Ігри дітей старшого віку" на YouTube-каналі "Україна".

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:02, 30 грудня 2021

Існує думка, що відомі люди, особливо актори, намагаються бути в центрі уваги, тому їм не подобається залишатися на самоті. Зірка серіалу «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна», навпаки, любить проводити час наодинці. Любава Грешнова поділилась, у чому їй допомагають візити до психолога та що дуже сильно вимотує.

Актриса серіалу «Ігри дітей старшого віку» зізналася в інтерв'ю для каналу «Україна», що любов до самотності пов'язана з її знаком зодіаку.

«У мене взагалі немає жодних проблем із тим, щоб залишатися на самоті. Мені завжди цікаво та добре бути наодинці з собою. Я – Рак за гороскопом, і одна з характеристик цього знака зодіаку – виповзати з мушлі та знову ховатися в ній, – пояснила актриса Любава Грешнова. – Тому мені потрібен мегаполіс, а потім я можу на три дні сховатися від усіх в якомусь відокремленому місці».

До того ж зірка серіалу – інтроверт, але при цьому їй добре у великих містах. Наприклад, вона любить йти широкою вулицею та слухати музику.

Через щільний графік такі моменти можуть бути досить рідкісними, бо вільний час між знімальними днями Любава Грешнова намагається присвятити синові. Виходить так, що вона практично не відпочиває і це сильно її вимотує.

«Але я не можу дозволити собі відпочинок, бо розумію, що моя дитина сумує за мною. Мені простіше не відпочити, а більше часу приділити дитині, – пояснила акторка серіалу «Ігри дітей старшого віку». – Хоча я розумію, що необхідно присвятити вихідний собі. Не знаю, добре це чи погано, але по-іншому я поки що не можу».

Любава Грешнова зізналася, що протягом довгого періоду часу працює з психологом, щоб завжди залишатися в ресурсі. Багато в чому це пов'язано з тим, що в емоційному плані у неї надзвичайно важка робота.

«Дуже добре, що весь цивілізований світ регулярно відвідує психолога або психотерапевта. Я вважаю, що так і має бути, – каже Любава Грешнова. – Сьогодні це вже стає нормою і вказує якраз на те, що людина психічно стабільна та здорова. А у нас багато людей досі вважають: якщо ти ходиш до психолога – з тобою щось не так».

Дивіться всі серії гостросюжетної мелодрами «Ігри дітей старшого віку» на YouTube-каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь