Онлайн
Серіали

Актриса Любава Грешнова поділилася секретом щасливих стосунків

Дивіться з понеділка до четверга о 21:00 серіал «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
10:54, 29 грудня 2021

Кожна пара має свої правила та цінності. Але глядачам іноді цікаво дізнатись, що відбувається в родині улюблених акторів, співаків або інших відомих людей. Наприклад, зірка серіалу «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна» вже десять років у щасливих стосунках. Любава Грешнова охоче поділилася, що дуже важливо в її сім'ї.

За словами Любави Грешновой, за десять років спільного життя її вже багато що пов'язує з коханою людиною, і за цей час їхні стосунки дуже цікаво трансформувалися. На перше місце зірка серіалу «Ігри дітей старшого віку» завжди ставить почуття гумору. Вона вважає, що коли люди в цьому збігаються, то можна все пройти та пережити.

«Як і в будь-якій парі, у нас були складні періоди, але я точно знаю, що варто тільки чоловікові пожартувати, і я моментально здаюся, – зізналася Любава Грешнова в інтерв'ю для каналу «Україна». – Ми закінчуємо будь-які розбіжності жартами. Це так важливо – коли ви розумієте та смієтеся над приколами одне одного».

За словами актриси, ще дуже добре, коли дорослі люди залишаються дітьми. Коли їм смішно, цікаво разом і вони можуть легко поставитися до якихось серйозних ситуацій.

«Я знаю такі пари, коли подружжя разом уже 40-50 років, але вони жартують і підколюють одне одного, начебто тільки вчора познайомилися, – поділилася зірка серіалу «Ігри дітей старшого віку». – Мене це дуже надихає. Я вважаю, що це й є запорука щасливих стосунків».

Часто жінки ставлять на перше місце сім'ю або роботу, тобто жертвують собою і в результаті залишаються нещасними. Любава Грешнова насамперед думає про себе.

«Коли з жінкою все гаразд, тоді в житті все складається якнайкраще: і робота з'явиться, і кохання саме знайдеться, і діти будуть здорові та щасливі, – пояснила акторка. – А якщо цього не відбувається, треба починати завжди з себе, а не шукати причини ззовні».

Дивіться з понеділка по четвер о 21:00 серіал «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь