Онлайн
Серіали

Актриса Ліза Зайцева зустріла свою любов на проекті «Люся Інтерн»

Дивіться прем'єру 40-серійного серіалу «Люся Інтерн» 30 серпня о 18:00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:41, 27 серпня 2021

30 вересня о 18:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра комедійного серіалу «Люся Інтерн». Одного з інтернів зіграла Ліза Зайцева. Актриса поділилася, як вийшла з минулих стосунків і знайшла нове кохання на проєкті.

У серіалі «Люся Інтерн» Ліза Зайцева зіграла інтерна Ксюшу. Актриса зізналася, що у неї були дуже важкі аб'юзивні стосунки. Тому їй знадобився час і курс психотерапії, щоб пережити минулий досвід.

«Мій колишній чоловік погано ставився до мене. Я вже давно пішла від нього й відразу ж звернулася до психолога, – сказала актриса Ліза Зайцева.Я надто турботлива людина, тому розтанула в стосунках і зовсім не думала про себе. А мій колишній чоловік цим користувався. У моєму шлюбі було як емоційне насильство, так і фізичне».

За словами актриси, минулі стосунки навчили її цінувати себе. Зараз у житті зірки серіалу з'явився прекрасний чоловік. Актриса впевнена, що це відбулося завдяки тому, що вона пропрацювала над своїми попередніми стосунками та дуже сильно змінилася.

З'ясувалося, що нове кохання Ліза Зайцева зустріла на проєкті «Люся Інтерн». Оскілки її героїня в ситкомі руденька, актриса пішла в салон фарбувати волосся, чого раніше ніколи не робила. На цей же час був записаний ще один чоловік.

«Мене фарбують, він заходить, і перукар каже йому: «Привіт! Ти розлучився? Тепер завидний наречений». На що він відповів: «Ні! Я хочу побути один». Я повертаюся й погоджуюся з ним: «Як я вас розумію. Я теж хочу побути одна», – розповіла про момент зустрічі актриса. – Наступного дня він написав: «Повечеряємо?» – «Звісно». Хоча раніше, коли мова заходила про нові стосунки, я тут же відповідала: «Ні! Ніколи».

Дивіться прем'єру 40-серійного серіалу «Люся Інтерн» 30 серпня о 18:00 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь