Онлайн
Серіали

Актор серіалу «Врятувати Віру» Михайло Хімічов відверто розповів про сім'ю

Дивіться серіал «Врятувати Віру» з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:06, 21 травня 2021

Артист Михайло Хімічев добре знайомий глядачам каналу «Україна» за проєктами «Жіночий лікар 2», «Сліди, що зникають» і багатьма іншими. Найчастіше йому довіряють ролі владних чоловіків. Таким він постав і в ролі Ігоря в новій кримінальній мелодрамі «Врятувати Віру», яка виходить з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна». А ось сам Михайло – дуже самокритичний і вимогливий до себе. На знімальному майданчику він розповів, як прийшов в акторську професію і чи планує продовжити справу батька його 14-річна донька.

Михайло Хімічев знявся в 7 десятках телепроєктів. Широку популярність йому принесла роль лікаря Платона Земцова в серіалі «Жіночий лікар». Та виявляється, в юнацтві Михайло зовсім не мріяв стати артистом.

«Я тоді почав займатись футболом і мріяв про кар'єру футболіста. Але доля склалась інакше. Через 2 роки в мені проросло творче начало. Воно не могло не прорости, тому що у мене батько дуже творчий. Я зрозумів, що хочу займатись мистецтвом, – зізнався Михайло Хімічев, який тоді почав співати в гурті. – Поступово я прийшов до тієї професії, якою займаюся зараз. Розумію, що я на своєму місці. А музика була певним мостом, сполучною ланкою між спортом, яким я займався в дитинстві, і дорослим життям. Хоча я твердо переконаний, що акторська професія сама вибирає людей. У 20 років я хотів займатися музикою, співати пісні, бути відомим виконавцем, але професія вибрала мене, і я зрозумів, що співати пісні я не буду».

Разом з дружиною артист виховує доньку Машу. Михайло каже, що вона дуже артистична дитина, але до акторської професії інтерес особливо не проявляє.

«Маша дуже любить малювати, причому вона ніде цього не вчилася. Безумовно, вона творча, креативна людина. Можливо, захоче далі розвиватися в цьому напрямку», – зазначив актор серіалу «Врятувати Віру».

Нагадаємо, в центрі сюжету нового серіалу – талановита лікарка Віра Новікова. Несподівано її сестру Ніну знаходять мертвою на вулиці. Намагаючись з'ясувати обставини смерті сестри, Віра потрапляє в круговерть злочинних подій і в певний момент сама опиняється на лаві підсудних.

Дивіться прем'єру серіалу «Врятувати Віру» з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь