Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Актор серіалу «Водна поліція» розповів про своїх колишніх дівчат

Дивіться з понеділка по четвер о 17:00 серіал "Водна поліція" на каналі "Україна".

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:02, 4 лютого 2022

Коли ми бачимо на екрані сильних і мужніх героїв, мимоволі виникають питання: «Які актори в реальному житті? Теж захищають жінок і ніколи не говорять нічого поганого про колишніх?» Актор Артур Шурипа зіграв у картині «Водна поліція» на каналі «Україна» одну з головних ролей та відверто розповів про свої минулі стосунки.

Один із відомих письменників колись написав: «Справжній чоловік ніколи не говоритиме про колишніх погано». Але це приємно читати на папері, а що відбувається в житті? Особливо, коли у вас щільний графік, ви пропадаєте на роботі і кохана людина не розуміє, чому їй не приділяють уваги, тому скаржиться й ображається.

«Не всі дівчата розуміють, що таке акторське ремесло. У нас була сцена, під час якої я сидів із акторкою на лавці 40 хвилин і цілувався, – навів приклад зірка серіалу «Водна поліція». – І це просто робота. У наших діях не було нічого такого, що можна сприйняти за зраду. Якщо кохана людина це розуміє і приймає – можна будувати стосунки».

Коли люди розходяться – вони іноді не дуже гарно говорять про колишніх партнерів. Але Артур Шурипа вважає, що це – вияв неповаги до іншої людини.

«У минулих стосунках могли бути й дуже добрі моменти, і якісь неприємні нюанси. Але розповідати щось погане про дівчину я не стану, – сказав актор під час інтерв'ю для каналу «Україна». – Та й навіщо? Все було класно, просто одного разу ми пішли різними шляхами. Або обоє виросли з цих стосунків чи один із нас захотів чогось іншого – і це нормально».

Зірка серіалу «Водна поліція» сьогодні не в стосунках, але він упевнений, що не треба шукати свою людину.

«Я вважаю: коли ти готовий, кохання тебе знайде», – пояснив Артур Шурипа.

 Дивіться з понеділка по четвер о 17:00 серіал «Водна поліція» на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь