Онлайн
Серіали

Актор серіалу «Топтун» поділився, чому звинувачує себе у всіх розлученнях

Дивіться 40-серійний серіал «Топтун» о 17:00 з понеділка по четвер на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:58, 7 жовтня 2021

На каналі «Україна» стартував серіал «Топтун», в якому є місце й детективним історіям, і коханню, і непростим стосункам. Руслан Коваль зіграв одного з персонажів у 40-серійній картині та поділився дуже особистою історією. Про неї мало відомо глядачеві.

У житті кожної людини бувають такі ситуації, які можна розцінити по-різному. Актор серіалу «Топтун» Руслан Коваль упевнений, що кардинальні повороти в його випадку відбувалися в ті періоди, коли він розлучався.

«На мій погляд, будь-яка проблема організовує людину, тому що її потрібно вирішити, щоб жити і рухатися далі», – сказав зірка детективного серіалу.

Але іноді людина у важкій ситуації немов «розсипається» і не може себе зібрати. «Є люди, які хочуть жити, і є ті, хто хоче мучитися, – відповів Русла Коваль. – Щодо мене, то я хочу жити».

У актора вже третій шлюб. За словами зірки серіалу, він повністю змінився, щоб його життя стало іншим.

«Я вже не роблю тих помилок, які робив раніше. Коли людина розлучається, причина виключно в ній, тому що вона щось прощає й пропускає, – пояснив актор. – Я розумію, що винен у всіх своїх розлученнях».

Руслан Коваль вважає, що коли чоловік розлучається, тоді незабаром знаходить таку ж жінку. Тобто потрібно спочатку все відпустити, дати собі можливість змінитись і потім вже шукати нові стосунки. Тоді розумієш, що вже не наступаєш на ті ж граблі.

«Двічі в мене так і було. Потім настала пауза між стосунками, яка тривала приблизно півтора року, – поділився актор серіалу «Топтун». – І тоді я зустрів свою майбутню дружину».

Дивіться 40-серійний серіал «Топтун» о 17:00 з понеділка по четвер на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь