Онлайн
Серіали

Актор серіалу «Топтун» Михайло Кукуюк вважає правильним підкоритися жінці

Дивіться прем'єру 40-серійного детективного серіалу «Топтун» 4 жовтня в 17:00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:02, 20 вересня 2021

4 жовтня о 17:00 на каналі «Україна» вийде 40-серійний детективний серіал «Топтун». Актор Михайло Кукуюк, який зіграв у картині головну роль, поділився, чи легко працювати під керівництвом жінки.

Головний герой Михайла Кукуюка в серіалі «Топтун» – детектив і трохи психотерапевт. Василь Топтенко працює в оперативному відділенні в парі з дружиною, яку дуже любить і не вважає її колишньою.

«До того ж, як і більшість чоловіків в Україні, мій персонаж – трошки нещаслива людина. Зовсім трошки», – пояснив актор Михайло Кукуюк.

За сюжетом колишня дружина головного героя стає його керівником. Але не кожен чоловік готовий підкорятися жінці та виконувати її накази. Однак у відомого актора інша думка.

«Я взагалі вважаю, що формула успіху для України – це здоровий матріархат, – відповів зірка серіалу «Топтун». – Якщо повернутися до історії нашого народу, тоді ми побачимо багато прикладів, що навіть пісні присвячувалися коханим дівчатам і матерям, а не батькам. І добре було б все так і залишити. Я вважаю правильним те, що у жінок в нашій країні домінантна позиція».

Відомо, що у актора щасливі стосунки. Михайло Кукуюк не приховує, що в його особистому житті все чудово.

«Поруч з чоловіком повинна бути кохана жінка. І все – більше нічого не потрібно, – сказав виконавець ролі Василя Топтенка в серіалі «Топтун». – Тоді в житті все складається. Головне – «вчепитися» в свою людину, в хорошому сенсі цього слова, і не відпускати».

Дивіться прем'єру 40-серійного детективного серіалу «Топтун» 4 жовтня о 17:00 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь