Онлайн

Актор Олексій Суровцев розповів про втрату батька

Актор зізнається, що сім'я завжди була для нього на першому місці. Тому про втрати до сих пір не може говорити без сліз.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:33, 7 жовтня 2021

Актор Олексій Суровцев розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, чому не встиг попрощатися із батьком.

Олексій Суровцев зізнається, що родина завжди була для нього на першому місці. А тому про втрати й досі не може розповідати без сліз. У листопаді минулого року, після 25 років тяжкої боротьби з хворобою Паркінсона, з життя пішов батько Олексія.

«Він знаходився в лікарні якийсь період часу. Ми його повинні були забрати на Новий рік. І до Нового року він трошки не дожив. Подзвонив мені брат, сказав, що батько помер. Я як раз в той час приїхав в гості до Дніпра. На жаль, карантинні обмеження не дозволили нам потрапити до нього в лікарню. Тобто ми його поклали на місяць в лікарню, і фактично не попрощались», - поділився із журналістами каналу «Україна» Олексій Суровцев.

За словами актора, йому і сьогодні боляче від безсилля, що нічого не можна було зробити.

«Хвороба йде синусоїдально - краще, гірше. Але синусоїда постійно прагне вниз. І з кожним ось цим «гірше» стан погіршується. Ти спочатку не можеш взяти нормально стакан. Потім ти не можеш обійтися без допомоги, ти не можеш ходити, не можеш себе обслуговувати. Потім ти перестаєш практично говорити. Ну і перестаєш взагалі розуміти реальність, оцінювати її. Були такі просвітлення останнім часом, коли приїжджаєш, видно, що батько тебе навіть не бачить, але він посміхається. Це життя. Він прожив досить хороше життя, я вважаю», - говорить Суровцев.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь