Онлайн
Серіали

Актор Андрій Самінін розповів, як правильно вибирати роботу

Дивіться з понеділка до четверга о 21:00 серіал «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:18, 28 грудня 2021

Братися за все, що пропонують, чи чекати на щасливий випадок? Як правильно реагувати на пропозиції, щоб залишатися затребуваним у своїй професії та досягти успіху? Актор серіалу «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна» Андрій Самінін поділився своїм досвідом.

Іноді актори кажуть: «Мені байдуже, кого грати, головне – це залишатися у професії». Але чи правильно так робити – у кожної людини своя відповідь на це висловлювання. Андрій Самінін зізнався в інтерв'ю для каналу «Україна», що були випадки, коли він відмовлявся від ролей – і це може вказувати на те, що актор не погоджується на всі пропозиції, які йому надходять.

«Є також інша крайність, коли людина сидить і чекає на ту саму зіркову роль, яка зробить її знаменитою. Але в такому разі її можна так і не дочекатися, – пояснив зірка серіалу «Ігри дітей старшого віку». – Я не прихильник якихось крайнощів і вважаю: якщо є можливість – треба працювати».

Проте, за словами актора, при цьому має бути якийсь внутрішній ценз: не можна кидатися на все поспіль, але й не варто замикатися в собі. Це правило допомагає в будь-якій справі, не лише в творчій сфері.

«Якщо ж говорити про успіх у професії – треба подолати в собі лінощі», – порадив Андрій Самінін.

На його думку, у житті можливо все, і потрібно лише бути готовим до того, що може статися таке диво. Але не сидіти та чекати, коли воно трапиться, а продовжувати зростати у своїй справі.

«Це професійний обов'язок актора бути готовим», – пояснив зірка серіалу «Ігри дітей старшого віку».

Дивіться з понеділка по четвер о 21:00 серіал «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь