Онлайн
Серіали

Актор Андрій Самінін розповів, що найважливіше у його сім'ї

Дивіться з понеділка до четверга о 21:00 серіал «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:34, 22 грудня 2021

Вважається, що актори – особлива каста, і не кожна людина готова миритися з її способом життя, постійними зйомками без вихідних і свят. Актор серіалу «Ігри дітей старшого віку», який стартував на каналі «Україна», розповів, як будуються його стосунки у сім'ї.

Андрій Самінін упевнений, що потрібно розділяти роботу та особисте життя. І якщо виникають якісь проблеми, то в родині актора ніхто з домашніх у собі не замикається.

«У моїй сім'ї стосунки будуються на повній довірі. Тобто ми не маємо таємниць одне від одного, – поділився Андрій Самінін в інтерв'ю для каналу «Україна». – Щодо роботи, то ми розуміємо плюси та мінуси нашої професії».

Відомо, що дружина зірки серіалу Леся Самаєва – дуже хороша актриса і завжди глибоко занурюється в роль. І коли вона пізно ввечері повертається після вистави, ​​їй хочеться просто спокою та тиші.

«Якщо ж я приїжджаю зі знімального майданчика після 12-годинного робочого дня, протягом якого було ще й багато сцен, а в Лесі вихідний, вона теж щадить мене, – розповів зірка серіалу «Ігри дітей старшого віку». – Ми розуміємо одне одного, не лаємося і не ображаємось».

За словами Андрія Самініна, якщо б він чи його дружина були представниками іншої професії, тоді стосунки будувалися б інакше. Тому що було б, звичайно, важко: багато що дратувало, і звучали би звинувачення, пов'язані саме з егоцентризмом: «Чому ти приходиш і замикаєшся в собі?», «А де вечеря?», «Чому ти весь час мовчиш?»

Незважаючи на щільний графік, Андрій Самінін та його дружина завжди знаходять можливість навіть у сьогоднішніх умовах кудись поїхати та побачити щось нове.

«Ми завжди разом і намагаємося жити повним життям, коли маємо на це час», – поділився актор в інтерв'ю для каналу «Україна».

Дивіться з понеділка по четвер о 21:00 серіал «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь